Beats Studio Buds+ daha iyi gürültü engelleme ile geliyor

Genel May 18, 2023 Yorum Yok
Bir yandan AirPods markası altında tezli tam kablosuz kulaklıklar geliştiren Apple, diğer yandan Beats markası altında da rekabetçi eserler çıkarmaya devam ediyor. Beats Studio Buds+ tüketicilere Kıymetli bir alternatif olacak.

Beats Studio Buds+ özellikleri ve fiyatı

Beats Studio Buds+ sapsız tasarım ve şeffaf kutu ile geliyor. Yeni bir dinamik şoför kullanan kulaklığın mikrofonları da büyümüş. Bu sayede daha uygun ses algılayarak görüşmelerde berraklık sağlıyor.

Aktif gürültü engelleme düzgünleştirilmiş ve Studio Buds modelinden 1.6 kat daha kuvvetli hale gelmiş. Şeffaf mod da 2 kat daha verimli çalışıyor. Yenilenmiş ses yongası ve elden geçirilmiş havalandırma boşlukları bunda en Aka etken.

Spatial Audio for Dolby Atmos sunulurken Baş takibi var değil. Beats Proprietary Platform ile Hey Siri ve Aygıtı Bul takviyesi sunulurken Google Fast Pair ve Audio Switch özellikleri de Android aygıtlara süratli ilişki sağlıyor.

Kulaklık Biricik şarj ile 9 saate kadar kullanılabiliyor ve kutusu ile 36 saate çıkıyor. Süratli şarj ile 5 dakikada 1 saatlik müddet kazanılıyor. Beats Studio Buds+ modeli 170$ fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir