Bambu fiber diyaframa sahip dünyanın ilk kulaklığı: Oppo Enco Free 3

Genel Mar 18, 2023 Yorum Yok
Oppo, 21 Mart’ta Çin’de gerçekleşecek aktiflikte en yeni eserlerini tanıtacak. Bu eserler ortasında Oppo Find X6 serisi, Oppo Pad 2 ve Oppo Enco Free 3 yer almakta. Oppo Enco Free 3‘ün tanıtım görsellerini yayınlayan şirket, kulaklığın bambu fiber diyaframa sahip dünyanın birinci kulaklığı olacağını söyledi.

İşte Oppo Enco Free 3’ün beklenen özellikleri:

21 Mart’ta piyasaya sürülecek Oppo Enco Free 3 kablosuz kulaklığın yeşil ve ak olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olması bekleniyor. 49dB’ye kadar frekansları kapsayabilen Faal Gürültü Engelleme (ANC) ile donatılmış olarak istikbal kulaklığın kulakiçi çıkışı, şirketin savlarına nazaran dünyanın bu türlü bir üniteye sahip birinci TWS kulaklıkları yapan bir bambu fiber diyafram ses ünitesi tarafından sağlanacak.

Şirket tarafından ortaya çıkarılan pazarlama görselleri, yaklaşmakta olan TWS kulaklıklarının saplı bir dizayna sahip olduğunu ve sol ve sağ kulaklıkları işaretlemek için bir L ve R sembolüne sahip olduğunu gösteriyor. nihayet olarak şarj kutusunun yarı saydam bir üst panel ile oval bir dizayna sahip olması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir