Huawei Mate X3’ün ekran boyutları belli oldu: Geriye gidiyor

Genel Mar 18, 2023 Yorum Yok
Huawei’nin yeni katlanabilir telefonu Huawei Mate X3 modelinin 23 Mart tarihli Özel bir etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Bu noktada Huawei’nin sessizliği sürerken, aygıtın olası özellikleri hakkında sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Şimdi akıllı telefonun lansmanına kısa bir müddet kala, Kıymetli bir ayrıntı gün yüzüne çıktı. 

Huawei Mate X3 daha Ufak ekranla geliyor

Bildirilenlere nazaran Huawei Mate X3, 7,85 inç boyutlarında katlanabilir ekrana sahip olacak. Bu bedelin Huawei Mate X2’den 0,15 inç daha Ufak bir ekrana işaret ettiğini belirtelim. Kapak ekranı tarafında ise 6,45 inçlik ekran boyutu korunacak. Ayrıyeten sızıntı kaynağı, Mate X3’ün BOE tarafından üretilen Ultra İnce Cam (UTG) kullanan birinci akıllı telefonu olacağını tez etti. 

Yakın vakitli sızıntılar Huawei Mate X3’ün, uydu üzerinden mesajlaşma ve sesli bildiri gönderme desteğine sahip olacağını bizlere gösterdi. Böylelikle yeni telefon, iPhone 14 ve Mate 50 serisine karşı bölümde bir unsur imza atmış olacak. Lakin bu bilgileri doğrulamak için bir mühlet daha beklememiz gerekecek.

Nitekim Huawei Mate X3 hakkında merak edilen bütün ayrıntıların 23 Mart tarihli aktiflikte açıklanması bekleniyor. Bu nedenle bizimle kalmayı unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir