Avatar oyununun ilk ekran görüntüsü sızdı: Pandora’da geçen Far Cry?

Yazılım Mar 27, 2023 Yorum Yok
Ekseriyetle Ubisoft’un Rainbow Six serisine ilişkin yeni içerikleri sızdıran Twitter kullanıcısı ScriptLeaksR6, yayıncının yakında çıkacak olan Avatar oyunundan bir manzara paylaştı. Ubisoft çatısı altındaki Massive Entertainment tarafından geliştirilen Avatar: Frontiers of Pandora, James Cameron’ın Avatar sinema serisine dayanan açık dünya, birinci Şahıs aksiyon macera oyunu olacak.

Avatar oyununun birinci ekran görüntüsü

Paylaşılan Biricik bir ekran manzarasında oyunun birinci Şahıs kamera açısında olacağı onaylanmış durumda. Fakat ayrıntılar incelendiğinde akıllara direkt Far Cry’ın geliyor olması farklı. Bu duruma birçok Twitter kullanıcısı da dikkat çekmiş durumda. ek olarak sızıntı kaynağı yakında oynanış imajlarının de yayınlanacağını söylüyor. Bu manzaralar yayınlandığında daha Kesin bir izlenimin oluşması beklenen.

Avatar: Frontiers of Pandora’nın geçtiğimi Aralık ayanında sinemalarda gösterime giren Avatar: The Way of Water sinemasına yakın bir tarihte piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Fakat Ubisoft, Temmuz 2022’de oyunun ertelendiğini ve bunun yerine oyunun 2023’te çıkacağını duyurdu. Şimdilik kesin bir çıkış tarihi yok fakat yakın bir Vakit içinde bunun değişmesi bekleniyor.

Avatar Frontiers of Pandora, Xbox Series X/S, PS5, PC ve Amazon Luna platformlarına çıkacak. Oyun, The Division serisinin gerisindeki stüdyo olan Massive Entertainment tarafından Lightstorm Entertainment ve Disney Amel birliğiyle geliştiriliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir