Asus, ekran kartları için eskiyi getir yeniyi götür kampanyası başlattı

Anakart Driverları, Donanım Şub 06, 2023 Yorum Yok
Çoklukla akıllı telefonda yahut birtakım Eser kümelerinde eskiyi getir yeniyi götür kampanyaları görmeye alışığız lakin misal bir durumu artık ekran kartlarında da görüyoruz. Asus, yapmış olduğu açıklamada GeForce RTX 4070 Ti yahut RTX 4080 almak isteyenler için bir takas programı başlattığını duyurdu.

Asus’tan ekran kartı kampanyası

Asus’un bu kampanyası şimdilik sadece Birleşik Krallık’ta geçerli durumda ve GeForce RTX 4070 Ti yahut RTX 4080 kartları özelinde gerçekleştiriliyor. Asus, eski ekran kartlarını getirenlere bu yeni nesil ekran kartları için bir indirim sunuyor. Eski kartlar için ise AMD, Nvidia yahut diğer marka farkı gözetilmiyor.

Asus’un eski kartlar için Teklif ettiği fiyatlar ikinci el pazarından Fazla yüksek olmadığı üzere Fazla da düşük değil. Bu bağlamda GeForce GTX 1060 yahut GTX 1070 için 90 sterlin’den başlayan fiyatlar RTX 3060 Ti için 230 sterlin’e kadar yükselebiliyor. AMD Radeon RX 6600 XT için 170 sterlin, Radeon RX 6950 XT için ise 170 sterlin Teklif ediliyor.

Asus’un bu kampanyası nihayet birkaç yıldaki Derhal derhal her Aka ekran kartı sürümünü kapsıyor ve hayli Fazla istikametli bir promosyon olarak gözüküyor. Temelinde bu kampanyanın öbür ülkelere genişleyip genişlemeyeceği bilinmeyen Lakin genel olarak bakıldığında hoş bir program olarak görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir