Apple Watch Ultra ekranı 2025’e kadar değişmeyecek

Genel Şub 08, 2023 Yorum Yok
Apple Watch’un microLED ekranla güncelleneceğini uzun müddettir duyuyoruz. önemli analistler ve sızıntı yapanlar, microLED’li Apple Watch Ultra modeli için 2024’e işaret ediyordu fakat tedarik zinciri analisti Ross Young, bu modelin 2025’e kadar çıkmayacağını tez ediyor.

Young, Apple’ın microLED ekranı tedarik edeceği şirket olan Osram’dan gelen bir raporu paylaştı. Rapor, şirketin 2025 yılında micro LED teknolojisinden gelirleri açıklamaya başlayacağını gösteriyor. Bu, microLED ekran seri üretimi siparişlerinin 2025’e kadar verilmeyeceği manasına geliyor.

Önceki raporlarda Apple Watch Ultra’nın 2.1 micro-LED ekrana sahip olacağı belirtilmişti. Bu model için 2024 yılı işaret ediliyordu. Lakin, Özellikle ekran Laf konusu olduğunda isabetli iddialarda bulunan Ross Young’a nazaran daha Aka ekranlı Watch Ultra’yı istikbal Yıl da görmeyeceğiz.

Apple, ekstrem sporlara daha sağlam akıllı saat modeli Apple Watch Ultra’yı 2020’de çıkardı. Apple’ın bu modeli iki Yıl bir güncellemesi bekleniyor. Apple Watch Ultra 2. jenerasyon modelinde daha Aka ekran olabilir lakin dizaynda değişiklik pek mümkün değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir