Apple kullanıcıları iPhone tasarımından sıkıldı: iPhone 15’te yeni tasarım isteniyor

Genel Kas 19, 2022 Yorum Yok

Amerika Birleşik Devletleri’nde 2.500’den Çok iPhone sahibinin katıldığı bir anket düzenlendi. SellCell tarafından yürütülen araştırmada kullanıcıların üçte birinden fazlası (%35.2) iPhone 15’te en Fazla yeni bir tasarım görmek istediklerini belirttiler.

Beklenti açısından ikinci sırada %30.3 oranla yeni renk seçenekleri yer aldı. Amerikalıların %28.8’i Apple’ın 2023 yılında akıllı telefon kutularına EarPods kulaklık ve şarj cihazı üzere aksesuarları tekrar iç etmesini umduğunu Anlatım etti.

Mini versiyonu dönsün isteyenler var

Kullanıcıların neredeyse dörtte birlik kısmı (%23.9) iPhone 15’te periskop kamera görmek istiyor. Yaklaşık %23.6’sı Touch ID seçeneğinin Apple akıllı telefonlarına Geri dönmesi istikametinde oy kullandı. İştirakçilerin beşte biri (%20.3) ise Apple’ın Lightning’den USB-C arayüzüne geçmesini istedi.

Apple kullanıcılarının iPhone 15 ile ilgili beklentileri ortasında bütün seri için Dynamic Island takviyesinin yanı Dizi mini versiyonun Geri dönüşü de yer alıyor. Bu seçenekler sırasıyla iştirakçilerin %11.7’si ve %8.5’i tarafından oylandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir