Airfryer önerisi arayanlara en iyi airfryer fritöz modelleri ve fiyatları

Genel Nis 23, 2023 Yorum Yok

Sıcak hava fritözleri ya da daha bilinen ismiyle airfryer, on yıldan Çok müddettir piyasada ve Yemek yapmayı seven birçok şahıs için olmazsa olmaz haline geldi. Çabucak her çeşit yemeği, Fazla az yağla, yağsız ayrım etmeksizin dışı çıtır içi yumuşacık pişirmeleriyle yağsız fritöz olarak da anılıyorlar. Pekala, 2023’te hangi airfryer almalı? İşte sağlıklı patates kızartması, tavuk ve Öbür tatlar yaratabileceğiniz piyasadaki en düzgün ve en Fazla tercih edilen airfryer’lar 🔽

En düzgün Airfryerlar 💯

Marka – Model 🍳 Fiyat 💰
Philips HD9650/90 Airfryer XXL Fritöz 6038 TL
Philips HD9252/90 Airfryer XL Fritöz 2789 TL
Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6L 4200 TL
Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Yağsız Fritöz (6.5L) 2600 TL
Tefal EY5018 Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Airfryer 3473 TL
Kumtel Digital Fastfryer Haf-02 Yağsız Fritöz Airfryer (5,5L) 2349 TL
Karaca Air Pro Cook XL 2 in 1 Konuşan Airfryer 3800 TL
Cosori Sıcak Hava Fritözü XXL Yağsız 5,5 Lt 6000 TL
Electrolux E6AF1-6ST Sıcak Hava Fritözü 5100 TL
Sem SC300 Aircook Airfryer Yağsız Fritöz 2278 TL

Air fryer fiyatları Vakit içerisinde değişiklik gösterebilir. Yeni Airfryer indirimleri için soldaki ilişkiyi ziyaret edip fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

1️⃣ Philips HD9650/90 Airfryer XXL Fritöz

En Fazla tercih edilen airfryerlar ortasında birinci sırada Philips’in premium Airfryer XXL modeli geliyor. Philips Airfryer XXL HD9650/90, en sevdiğiniz yiyecekleri neredeyse yağsız sıcak havayla kızartıyor. Kızartma yapmanın sağlıklı yolunu arıyorsanız, Philips’in geniş hacimli airfryer fritöz eserini katiyetle denemelisiniz.
 • Fat Removal teknolojisi: Philips Airfryer, yiyeceklerden Çok yağı ayırarak hapsediyor. çok az yağ ile dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık yiyecekler elde edeceksiniz. %90’a kadar daha az yağ ile kızartma yapabilirsiniz.
 • 1.4kg kızartma kapasitesi: Philips Airfryer XXL ile aile uzunluğu yemekler hazırlayabilirsiniz. Tam uzunluk kapasitesi sayesinde Aka ve lezzetli yemekleri daha kolay pişirebilirsiniz. İster nar üzere pişmiş Tüm bir tavuk hazırlıyor olun, ister sağlıklı kızartma tabağı hazırlıyor olun, yemeğiniz Biricik seferde hazır. 7.3 lt kapasiteli tavayla 6 porsiyona kadar servis edebilirsiniz.
 • Sıcak tutma modu: Philips XXL Airfryer ile yemeği hazırladığınız Lahza servis etmek zorunda değilsiniz. Yiyecekler, 30 dakikaya kadar İdeal sıcaklıkla kalır.
 • Rapid Air teknolojisi: En yeni Philips fritöz, yiyeceklerin çıtır çıtır olmasını sağlayan 7 kat daha süratli hava akışı sağlayan teknolojiye sahip. Dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık olacak sağlıklı atıştırmalıklar ve yemekler hazırlamak artık Fazla kolay.
 • Zaman ve güç verimliliği: Philips Air Fryer, klâsik fırına nazaran %70’e kadar daha az güç tüketimi sağlıyor. Yemekleriniz de %50’ye kadar daha süratli pişiyor. Hem Vakit hem de güçten tasarruf edeceksiniz.
 • QuickClean özelliği: Airfryerıntüm çıkarılabilir modüllerini süratli ve kolay biçimde temizleyebilirsiniz. Yapışmaz kaplamalı sepetle çıkarılabilir çekmeceyi bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.
 • Önceden ayarlanmış 5 pişirme programı: Hazırlayacağınız yiyecekler için sıcaklık ve pişirme mühleti ayarlamak zorunda değilsiniz. Ön ayarlı pişirme programlarını dijital ekrandan seçebilirsiniz. Kızartma dışında fırınlama, ızgara, fırında kızartma üzere usullerle Yemek pişirebilir, hatta yemekleri ısıtabilirsiniz.
 • NutriU uygulaması: Telefonunuza yükleyeceğiniz NutriU uygulaması üzerinden yüzlerce sağlıklı ve lezzetli Yemek tanımına ulaşabilirsiniz. Mutfakta yeni olanlar için, lezzetli Yemek pişirmenin püf noktaları da var.

2️⃣ Philips HD9252/90 Airfryer L Fritöz

Philips HD9252/90, airfryer kullanıcı yorumları Fazla olumlu, önereceğimiz bir Öbür sıcak hava fritözü. Philips’in geniş hacimli modeli tam olarak Philips 3000 series Airfryer L HD9252/90 ismiyle geçiyor. Yemeklerinizde hem yağ kullanımını %90’a kadar azaltacak hem de dışı çıtır, içi yumuşacık sağlıklı yiyeceklerin tadını çıkaracaksınız. Biraz daha geniş hacim istiyorsanız, Philips Airfryer XL HD9270/66 modeline bakabilirsiniz.
 • Rapid Air teknolojisi: Geniş hacimli Philips Airfryer, rapid air teknolojisiyle yağ kullanımını Değerli ölçüde azaltır lakin lezzetten ödün vermezsiniz. çok az yağ ya da hiç yağ kullanmadan dışı çıtır, içi yumuşak lezzetli yiyecekler elde edersiniz.
 • %90’a kadar daha az yağlı kızartmalar:Philips Airfryer, sıcak hava kullanarak Fazla sevdiğiniz yemekleri Fazla az yağ kullanımıyla çıtır çıtır pişirir.
 • 7 ön ayarlı dokunmatik ekran: Önceden ayarlanmış programlar, dondurulmuş yahut taze yiyecekleri mühlet ayarlamayla uğraşmadan Biricik dokunuşla pişirmenizi sağlar.
 • Sıcak tutma özelliği:Sıcak tutma modu, yemeğinizi 30 dakikaya kadar Dava sıcaklıkta fiyat.
 • 13’ü 1 ortada pişirme işlevleri: Philips yağsız fritözle kızartma, fırında pişirme, ızgara, kavurma yapabilirsiniz. Buz çözdürme, tekrar ısıtma işlevi da mevcut. Hatta ekmeklerinizi bile kızartabilirsiniz.
 • Kullanımı ve temizlemesi kolay: Ayrılabilen bütün modülleri bulaşık makinenizde yıkanabiliyor.

3️⃣ Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6L

Xiaomi, en Fazla tercih edilen airfryer markaları arasında. Xiaomi’nin Mi Smart Air Fryer 6L sıcak hava fritözü epey tanınan. 6 litre ve 3 litre ayarlanabilir kapasitesiyle Biricik kişi, arkadaşlarla yahut aileyle kullanım için ülkü. Sıcak hava fritözü, pişirme, buz çözme, fermantasyon bir ortada.
 • Az yağla pişirme sağlayan 360 derece ısıtmalı hava sirkülasyonu: Xiaomi Airfryer’ın paslanmaz çelik ısıtma tavası istenen sıcaklığa süratle ulaşır ve sıcak hava sirkülasyonu sistemiyle birleşir ve nemi faal bir biçimde hapseder. Az yağla hem sağlıklı hem de lezzetli yiyecekler…
 • Büyük 6L kapasite: Xiaomi sıcak hava fritözü, Fazla ölçüde yiyeceği kolay kolay alır, Biricik seferde herkese yetecek kadar pişirebilir.
 • Ayarlanabilir kapasite tasarımı: Tepsinin yüksekliğini ayarlayabiliyor, ister 6 litre ister 3 litrede pişirebiliyorsunuz. Tepsiyi üst düzeye yerleştirirseniz, yiyecekleriniz daha çıtır olacaktır.
 • NTC akıllı sıcaklık denetimi: Xiaomi Air Fryer, düşük sıcaklıkta buz çözme ve fermantasyon, orta-yüksek sıcaklıkta pişirme ve yumuşatma için ülküdür. Örneğin; 200 derecede 18 dakikada patates kızartması, 195 derecede 10 dakikada ızgara balık yahut 180 derecede 15 dakika müddette ızgara zerzevat yapabilirsiniz.
 • Akıllı Denetim paneli:Önceden ayarlanmış 6 mod, sevdiğiniz yiyecekler tam kıvamında hazırlamanıza Yardımcı olur. Sıcaklık ve süreyi kendiniz de ayarlayabilirsiniz.
 • Sallama hatırlatıcısı: Yiyeceklerin her tarafının eşit pişmesini sağlamak için Xiaomi Airfryer fritöz, otomatik olarak yiyeceklerin sallanması gerektiğini hatırlatır.
 • Akıllı başlatma ve duraklatma: Tavayı çıkarttığınızda pişirme durur, kapattığınızda pişirmeye devam edilir.
 • Çift katmanlı, yapışmaz kaplama: Yapışma yahut yanma olmaz, durulayıp silmeniz kâfi.

4️⃣ Yui M30 Maxifry Dokunmatik Ekran 6.5lt Smart Airfryer

Yui M30 Maxifry Smart Airfryer Yağsız Fritöz, en beğenilen airfryer modelleri ortasında. Smart (Akıllı) özelliği nedir diye soracak olursanız; Bu airfryer fritözü telefonunuz üzerinden Denetim edebiliyorsunuz. Yemeklerin denetimi parmağınızın ucunda.
 • Uzaktan kontrol: Telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama üzerinden ısı, mühlet ayarı ve öbür bütün işlevleri Denetim edebilirsiniz.
 • 10x hava dolaşımı: 10x hava dolanım süratiyle pişirme randımanını %40 artırır, yiyeceklerin içindeki nemi süratle hapsederek %90’a kadar daha az yağla çıtır çıtır hale getirir.
 • Lezzetli, sağlıklı, tasarruflu: Yui Airfryer,klasik fritözlerde pişirilen patatesten çıkan yağ oranına nazaran %90 oranında daha az yağlı pişirir. Kısa müddette hem sağlıklı hem de lezzetli yiyecekler hazırlayacaksınız.
 • Kolay temizlenebilir: Çıkarılabilen bütün kesimler bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 • Diğer özellikler: 8 programlı Amade pişirme işlevi, 60 dakika zamanlayıcı, ısınmayan tutma sapı

5️⃣Tefal EY5018 Easy Fry & Grill Classic

Airfryer tavsiye isteyenlere önereceğimiz bir Öbür model; Tefal Airfryer XL EY5018 Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz. Sağlıklı hava ile kızartma ve hepsi bir ortada ızgara için 2’si 1 ortada tahlil. Hava ile kızartma fonksiyonu sayesinde sevdiğiniz yiyecekler Fazla az yağ ile yahut yağsız harika çıtırlıkta pişirilir. XL kapasitesiyle Easy Fry & Grill, bütün aileye kâfi.
 • Ekstra çıtır teknolojisi: Çok az yağ ile yahut yağsız çıtır çıtır, eksiksiz yiyecekler için sıcaklık ve sıcak hava akışını mükemmel istikrarlar.
 • Izgara teknolojisi: Döküm alüminyum ızgara ile et ve sebzeleriniz yumuşak ve sulu pişer.
 • Hızlı pişirme: Klasik fırınlara kıyasla %49 daha süratli pişirme sağlar.
 • Ayarlanabilir sıcaklık: 80 – 200 derece ortasında yüksek hassasiyetli sıcaklık denetimi ile her Vakit eksiksiz sonuçlar alırsınız.
 • XL kapasite: Tefal Airfryer fritöz,6 şahsa kadar yemekler hazırlayabildiğiniz 4.2 litre kapasite sunar.
 • Diğer özellikler: 60 dakika zamanlayıcı, otomatik uyarı

6️⃣ Kumtel Digital Fastfryer Haf-02 Yağsız Fritöz Airfryer

Kumtel Dijital Fast Fryer, yağsız fritöz arayanlara tavsiyemizdir. çok az yağ kullanarak sağlıklı ve pratik yemeklerin tadını çıkarırsınız.
 • Dokunmatik dijital ekran:  Kumtel Airfryer yağsız fritöz, 8 pişirme önerisi sunar. Patates kızartması, tavuk kanat, Kırmızı et, balık, kek, buz çözme üzere ön ayarlar, istediğiniz yiyeceği istediğiniz halde Biricik dokunuşla pişirmenizi sağlar.
 • Geniş hacim: Tek seferde aile uzunluğu lezzetler hazırlamanız için Aka 5.5 lt kapasiteye sahip. Kızartma sepeti kapasitesi de 4 lt.
 • Hızlı pişirme sepeti:Sıcak hava sirkülasyonuna sahip süratli pişirme sepeti sayesinde yiyecekleri olağandan Fazla daha kısa müddette pişirirsiniz. Airfryer fritözde sıcaklığı 200 dereceye kadar ayarlayabilirsiniz. Metal İç yüzey ısıya sağlamdır.
 • Kolay temizlenen paslanmaz çelik parçalar

7️⃣ Karaca Air Pro Cook XL 2 in 1 Konuşan Airfryer

Karaca Airfryer, airfryer patates kızartması denildiğinde akla birinci gelen modellerden biri. Sağlıklı kızartmalar, mesken yoğurdu, sebze-meyve kurutma, fırın ve ızgara lezzetlerinin yanı Dizi sulu Yemek de yapabiliyor. Karaca Air Pro Cook XL 2 in 1 Konuşan Airfryer, her basamakta konuşarak bilgilendiriyor.
 • Circulation air tech: Sıcak hava sirkülasyonuyla, ısı hazne içinde eşit dağıtılır; yemeğinizin her noktası tıpkı lezzette pişer.
 • Less fat technology: Sadece bir kaşık yağ ile lezzetli ve sağlıklı yemekler hazırlayabilirsiniz.
 • Easy wash tech: Kara Air Pro Cook’un çıkarılabilir haznesinin bütün kesimleri bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.
 • Konuşarak bilgilendirme: Yemeğiniz hazırlanırken her kademede konuşarak size haber veriyor.
 • Sulu Yemek tenceresi: Karaca yağsız fritöz, sulu konut yemeklerini sevenler için de birebir.
 • Smart sensor: Akıllı sensörler, hazneyi gerçek yerleştirip yerleştirmediğinizi algılar. Aksilik yaşamamanız için pişirme 10 dakikalığına durdurulur.
 • Kokusuz ve dumansız pişirme: Karaca Air Pro Cook, kokuyu hapseder ve duman oluşumunu pürüzler.

8️⃣ Cosori Sıcak Hava Fritözü XXL Yağsız 5,5 Lt

Cosori Sıcak Hava Fritözü XXL Yağsız 5,5 Lt modeli, en beğenilen sıcak hava fritözleri arasında. Cosori Airfryer ile yağdan %85’e kadar tasarruf etmekle kalmaz, Thermo IQ teknolojisi sayesinde kızartılmış yiyeceklerle birebir çıtır ve sulu lezzetin tadını çıkarırsınız.
 • Dokunmatik ekran: Tek düğmeli dokunmatik ekran size daha süratli pişirme sistemi sunar.
 • 13 pişirme fonksiyonu: Önceden ayarlanmış 11 Yemek programı, ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonu eşsiz bir pişirme tecrübesi sunar. Süreyi ve sıcaklığı isteğinize nazaran ayarlayabilirsiniz.
 • Geniş hazne: Cosori XXL Airfryer ile 5 şahsa kadar Yemek hazırlayabilirsiniz.
 • Kolay paklık: Yapışmaz kaplamalı kızartma sepetini basitçe çıkarıp bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

9️⃣ Electrolux E6AF1-6ST Sıcak Hava Fritözü

Electrolux, E6AF1-6ST Sıcak Hava Fritözü, airfryer tavsiye isteyenlere önereceğimiz birkaç âlâ modelden biri. 7 lt sepet kapasiteli, 5.4 lt kızartma kapasitesi ile Biricik seferde zahmetsizce aile uzunluğu lezzetler hazırlayabileceğiniz sıcak hava fritözü Electrolux Airfryer ile en sevdiğiniz kızarmış yemeklerin tadını daha sağlıklı çıkaracaksınız.
 • Yağsız pişirme: Explorer 6 Airfryer ile hiç yağ dökmeden yahut Fazla az yağla çıtır çıtır lezzetli sonuçlar elde edersiniz. Sıcak hava sirkülasyonuyla materyaller her açıdan ısıtılır. En sevdiğiniz kızarmış yemeklerin tadını daha sağlıklı çıkarın.
 • Çok taraflı: Kızartma, fırınlama, kavurma yahut ızgara yapabilirsiniz.
 • Ön ayarlı programlarla kolay pişirme: Önceden ayarlanmış 8 pişirme programı, lezzetli ve sağlıklı yiyecekler hazırlamayı kolaylaştırır.
 • Tüm aile için kâfi kapasite: Geniş kapasitesiyle Biricik seferde bütün aileye sağlıklı yemekler sunun.

🔟 Sem SC300 Aircook Airfryer Yağsız Fritöz

Sem SC300 Aircook Airfryer Yağsız Fritöz, en uygun airfryer öneri listemizde yerini alıyor. Sem Airfryer ile az yağ ile daha sulu ve lezzetli yemekler çıkaracaksınız. Tavuk, et, balık üzere besinler az yağda pişirilir. Patates, soğan halkası üzere süratli yiyecekler az yağ ile kızartılır.
 • Sağlıklı pişirme teknolojisi: Turbo hava teknolojsi sayesinde pişme sırasında besinler üzerindeki yağlar arındırılır ve sağlıklı pişirme sağlar.
 • Daha az yağlı kızartma: %90 daha az yağla lezzetli ve sağlıklı patates kızartması yapar.
 • 5 litre hacimli teflon pişirme haznesi: Kokusuz, pislik yapmaz pişirme haznesi, bulaşık makinesinde çıkartılarak yıkanabilir.
 • Diğer özellikler: Ayarlanabilir mühlet ve ısı kontrolü

Airfryer nedir ❓

Air fryer ne demek? Airfryer, sıcak hava fritözü manasına geliyor. Airfryer modelleri, pişirme ve kızartma biçimi açısından fırına benzerler; farklı olarak ısıtma elemanları yalnızca üsttedir ve büyük, kuvvetli bir fan yer alır. Sıcak hava fritözleri ile yiyecekleriniz her Vakit çıtır çıtır olur, üstelik yağdan tasarruf edersiniz. Hava fritözleri tipik olarak Fazla süratli ısınır ve Fazla kuvvetli ısı kaynağı ile Birlikte fanlar sayesinde yiyecekler süratli ve eşit halde pişer. Airfryer markası ve modeli ayrım etmeksizin temizlikleri kolaydır, sepetleri bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Air fryer ile hangi yemekler yapılır 🍽

Listemizdeki en düzgün airfryerları satın alarak aşağıdaki yemekleri sağlıklı ve zahmetsizce pişirebilirsiniz:

 • Tavuk, Kırmızı et, balık ve köfte üzere et ürünleri
 • Sebze ve patates kızartmaları
 • Ekmek, pizza ve poğaça gibi hamur işleri
 • Kek, sufle ve kurabiye üzere tatlı ürünleri
 • Dondurulumuş gıdalar

Airfryer alırken nelere dikkat edilmeli ⚠

Airfryer alırken dikkat edilmesi gerekenler şöyle 🔽
 • Hacim
 • Watt değeri
 • Ağırlık
 • Garanti mühleti ve alıcı yorumları
 • İşlevsellik
 • Ek özellikler 

En Âlâ Airfreyerlar Oylama 5/5 (⭐⭐⭐⭐⭐) Yekün Oy: 19605

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir