Google Pixel Tablet’ten yeni detaylar geldi: 4 farklı renk seçeneği sunacak

Genel Nis 23, 2023 Yorum Yok
ChromeOS işletim sistemine öncelik vermesi ile Android tablet pazarını terk eden Google, uzun yıllar sonra bu pazara dönmeye karar verdi. Bu doğrultuda firma, geçtiğimiz Yıl Pixel Tablet’i tanıtmıştı. Ayrıntıları paylaşılmayan aygıttan gelen yeni sızıntılar, birçok ayrıntısı gözler önüne seriyor.

8GB RAM ve Tensor G2

Google’a yakın kaynaklardan gelen bilgilere nazaran Pixel Tablet, Tensor G2 işlemcisinden ve 8GB RAM’den gücünü alacak. Ayrıyeten aygıt, Android 13 işletim sistemine sahip olacak ve iki farklı depolama seçeneği sunacak. Her iki model de kutudan şarj ve hoparlör istasyonu ile çıkacak. Pogo pinleri ile çalışacak bu istasyon, tableti Nest Hub gibisi bir akıllı ekrana çevirecek.

Tıpkı kaynaktan gelen bilgilere nazaran tablet, 4 farklı renk seçeneğine sahip olacak. bütün renk seçenekleri bilinmese de aygıtın yeşil ve bej seçeneklerine sahip olacağı biliniyor. Alüminyum gövdeye sahip olacak aygıt, nanoseramik bir boya ile porselen hissi uyandıracak. Google’un yeni tabletinin haziran ayında satışa sunulması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir