Abonelikle iPhone alma programı ertelendi

Genel Şub 13, 2023 Yorum Yok
Apple, Apple Pay Later (şimdi al sonra öde) hizmetini sunmaya hazırlanırken, kullanıcıların aylık abonelikle iPhone almalarına İmkan tanıyan bir program üzerinde de çalışmalarına devam ediyor. Lakin Apple Pay Later üzere iPhone abonelik hizmetinin de gecikmeli olarak başlatılacağı tarafında söylentiler var.

Bloomberg’den Mark Gurman’a nazaran, Apple şu anda dört finans teknolojisi projesi üzerinde çalışıyor. Bunlardan ikisi (Apple Card Savings Account ve Apple Pay Later) duyuruldu. öteki ikisi de (iPhone donanım abonelik programı ve Apple Pay taksitli ödeme programı) şimdi duyurulmadı. Abonelikle iPhone satış programının 2021 iPhone 13 yahut 2022 iPhone 14 ile Bir arada tanıtılması bekleniyordu lakin teknik aksaklıklar nedeniyle proje yavaş ilerliyor, çıkması gereken tarihte çıkmadı. Yalnız bu projenin sonlandığı, rafa kaldırıldığı manasına gelmiyor.

iPhone donanım abonelik programı, kullanıcıların seçtiği modele bağlı olarak aylık muhakkak bir fiyat ödeyerek iPhone satın almalarını sağlayacak. Aylık fiyat aygıtın 12 yahut 24 aya bölünmüş fiyatı olmayacak.

Apple Pay Later hizmetinin Mart yahut Nisan 2023’e kadar piyasaya sürülmesi beklenirken, iPhone için abonelik hizmetinin ne Vakit geleceğine dair bir bilgi yok.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir