ABD, düşürdüğü UFO’ların teknolojisini tersine mühendislik ile çözecek

Genel Mar 13, 2023 Yorum Yok
ABD’nin Tennessee Kongre Üyesi Tim Burchett, geçtiğimiz ay düşürülen dört  UFO için yetkililerin çalışma içerisinde olduğunu açıkladı. Burchett, düşürülen UFO teknolojilerinin Tersine mühendislikle çözüleceğini ve bunun gizlice yapıldığını Anlatım etti.

UFO’ların gizemi Tersine mühendislikle çözülecek 

Tim Burchett’ın açıklamalarında uzaylı kelimesinin kullanılıyor olması dikkat alımlı. Halbuki geçtiğimiz ay düşürülen kimliği tanımlanamayan hava araçlarının muhtemelen Çin’e ilişkin olduğu söylenmişti. ABD, düşürülen hava araçlarının enkazını süratli bir halde toplamaya çalışmıştı. Burchett’a nazaran şu anda elde edilen modüller üzerinde bir tersine mühendislik çalışması yürütülüyor. Mühendislerin bu aygıtların nasıl çalıştığını anlamadıkları da Yine söylenenler ortasında.

Birinci düşürülen cismin Çin’e ilişkin bir casus balon olduğu tespit edildiği, geriye kalan üç cisim şimdi bütün kesimleriyle bulunamadığı lakin bunların da ticari ya da araştırma emelli, muhtemelen farklı konfigürasyonlarda balonlar olduğu düşünülüyor. Birinci uçan balon dışında düşürülen objelerin hiçbiri için resmi bir tanımlama yapılmadı lakin yetkililer insan üretimi araştırma balonları olduklarını ima ettiler.

ABD Başkanı Joe Biden 16 Şubat’ta bu öncü teoriyi yineleyerek, geriye kalan üç bilinmeyen objenin “en olası” kökeninin Özel şirketler, rekreasyon ya da “hava durumunu inceleyen yahut diğer bilimsel araştırmaları yürüten” araştırma kurumlarıyla temaslı olduğunu söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir