3 saatte 447 bin yorum: Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi aynı karede!

Genel Kas 19, 2022 Yorum Yok
2022 Katar Dünya Kupası için tahminen de nihayet Sefer kozlarını paylaşacak olan Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi bir fotoğrafta buluştu. Louis Vuitton isimli bir markanın projesi için tıpkı karede yer Meydan bu iki futbolcunun önündeki satranç görünümü dikkatleri üzerine çekti.

 

Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi birebir karede

Bu içeriğin hazırlandığı anda 447 bin yorum aldığı tespit edilen üstteki fotoğrafın zevk bakımından rekor kıracağı öngörülüyor. Yayımlandığı birinci saatte yaklaşık 25 milyon zevk almayı başaran bu kare şimdiden futbol tarihindeki yerini aldı.

Satranç oynayan Ronaldo ile Messi’nin oyun konumlarına bir göz atıldığında Norway Chess (2017) etkinliğinde karşı karşıya gelen Magnus Carlsen ve Hikaru Nakamura’nın oyun dizilimi göze çarpıyor.

Bu satranç tahtasının fotoğrafa yansıtılması aslında bu ikilinin futbol kalitesi bakımından birebir kaliteye sahip olduğunu temsil ediyor. Çünkü bu satranç müsabakası berabere bitmişti.

Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo bu fotoğrafı tıpkı anda paylaştı. Eğer Messi ve Ronaldo 2026’da düzenlenmesi planlanan dünya kupası etkinliğinde tekrar karşı karşıya gelirse Messi 39, Ronaldo 41 yaşında olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir