2023’ün merak edilen oyunlarından Hogwarts legacy’den uzun bir oynanış videosu paylaşıldı

Yazılım Kas 14, 2022 Yorum Yok
Yayıncılığını Warner Bros. Interactive Entertainment’ın yaptığı, geliştiricliğini ise Avalanche Software ve Portkey Games’in yaptığı Aleni dünya aksiyon oyunu Hogwarts Legacy‘den yeni oynanış görüntüsü geldi.

Paylaşılan görüntüde oyunun en Fazla merak edilen özelliklerinden biri olan Ira yaratma ekranını görüyoruz. Akabinde da Hogwarts’ın içinde gezdiğimiz bir sekans var. Umuyoruz ki oyun beklentilerimizi karşılar.

Hogwarts Legacy, 10 Şubat 2023’te çıkışını yapacak. Oyun; Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5 ve PC için çıkış yapacak.

Hogwarts Legacy Oynanış Videosu

Hogwarts Legacy, birinci olarak Harry Potter kitaplarında tanıştığımız dünyada geçen, Aleni dünyaya sahip bir RPG oyunudur. Tanıdık ve yeni pozisyonlarda bir seyahate çıkın, büyülü canavarlar keşfedin, karakterinizi özelleştirin, iksir üretin, büyü yapmada ustalaşın, yeteneklerinizi yükseltin ve daima olmayı istediğiniz büyücü olun.

1800’lerde Hogwarts’ı yaşayın. Bu oyunda karakteriniz, büyücülük dünyasını yerle bir etmekle tehdit eden kadim bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrenci. Çeşitli müttefikler edinip Karanlık büyücülerle savaşın ve nihayetinde büyücülük dünyasının bahtını tayin edin. Mirasınız, onu nasıl kullandığınıza bağlı. Yazılmamış olanı yaşayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir