ZTE, yeni AR gözlüğünü tanıttı: MWC 2023’te geliyor

Genel Şub 19, 2023 Yorum Yok
Günümüzde amiral gemisi telefonların yanı Dizi orta Sınıf ve ucuz modeller ile ses getiren ZTE, tüketici pazarında yeni bir rekabete iç olmayı planlıyor. Bugün sürpriz bir paylaşımda bulunan marka, Nubia Neovision Glass isimli yeni bir AR gözlüğün yolda olduğunu duyurdu.

MWC 2023’te uzunluk gösterecek

Paylaşılan tanıtım görseline nazaran ZTE, Nubia Neovision Glass isimli ilk AR gözlüğünü MWC 2023 kapsamında duyurmayı planlıyor. Göründüğü kadarıyla yeni gözlük, CES 2022’de karşımıza çıkan TCL NxtWar Air ile emsal tasarım hatlarını kullanacak. Ayrıca imajlarda rastgele bir irtibat kablosuna yer verilmemesi, gözlüğün Öbür bir aygıta bağlanmadan çalışabileceğine işaret ediyor.

Nubia Neovision Glass’ın teknik ayrıntıları ise şimdi açıklanmadı. Ancak Çinli üretici, Fazla katmanlı lensler ile donatılacak aygıtın, oyun, cümbüş, ofis ve spor aktiviteleri konusunda tam entegrasyon sunacağını öne sürüyor.

Nubia Neovision Glass hakkında bildiklerimiz şu Lahza için bunlarla sonlu. Gözlük hakkında merak edilen bütün ayrıntıların 28 Şubat tarihli MWC 2023 etkinliğinde açıklanması bekleniyor. Ayrıyeten yeni aktifliğe, çıplak gözle 3D tecrübesi sunacak Nubia Pad 3D iç olmak üzere yenilikçi ZTE eserlerinin eşlik edeceğini belirtelim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir