YouTube müzik indirme nasıl yapılır? En iyi MP3 dönüştürücü program ve siteler

Genel Mar 22, 2023 Yorum Yok

YouTube, yalnızca bir görüntü paylaşım platformu değil, tıpkı vakitte hiçbir yerde bulunmayan cover kesimleri da içeren geniş bir müzik arşivi barındıran bir site. YouTube’dan müzik indirmek için Premium abone olmak zorunda değilsiniz. YouTube MP3 dönüştürücü program ve siteler, beğendiğiniz YouTube görüntülerini mp3 olarak bilgisayarınıza indirmenizi sağlar. YouTube mp3 indirme uygulamaları da telefona müzik indirmenin en Yalın yoludur. Bu Kılavuz yazıda en âlâ YouTube mp3 dönüştürme siteleri, programları ve uygulamalarını listeledik. Ayrıyeten bilgisayara ve telefona YouTube’dan parasız müzik nasıl indirilir? adım adım gösterdik.

YouTube MP3 dönüştürücü siteler 🔄

YouTube MP3 indirme için en süratli ve kolay prosedür; müzik indirme siteleri kullanmaktır. Listede yer verdiğimiz en yeterli müzik indiriciler, otomatik olarak YouTube görüntüsünü mp3’e dönüştürme sürecini yaparlar. YouTube müzik indirme programsız yolunu arayanlar için, en yeterli mp3 dönüştürme siteleri:

1️⃣ YouTubetoMP3

YouTubetoMP3, fiyatsız YouTube mp3 indirici sitelerin başında geliyor. YouTube görüntülerini dönüştürmek ve indirmek için en âlâ online araçlardan biri. MP3 kalitesini seçmenize müsaade veriyor. Kullanımı da hayli kolay. YouTube görüntüsünü mp3 olarak indirmek için Biricik yapmanız gereken; YouTube linkini ilgili alana yapıştırmak ve download butonuna tıklamak. Dönüştürme sürecinden sonra belgeyi indirebilirsiniz. Site, sınırsız dönüştürme ve indirmeye müsaade veriyor.

2️⃣ Y2mate

Y2mate, YouTube’dan müzik indirmek için en düzgün sitelerden biri. Kullanımı kolay, süratli ve en kıymetlisi fiyatsız YouTube mp3 dönüştürücü arıyorsanız, Y2mate kusursuz bir site. Görüntüleri yüksek kalitede mp3 formatına dönüştüren site, bütün tarayıcılarla uyumlu. Sınırsız indirme yapabiliyorsunuz. YouTube dışında görüntü barındıran Öbür sitelerden de indirmeye müsaade veriyor. YouTube dönüştürücü ve indirici site, tavsiyemizdir.

3️⃣ YTMP3

YTMP3, YouTube MP3 dönüştürme sitesi denildiğinde birinci sıralarda yerini Meydan bir Öbür site. MP3 YT downloader, dönüştürülen görüntüyü fiyatsız olarak indirmenize müsaade veriyor. Görüntünün mp3 formatına dönüştürülmesi birkaç dakika alıyor lakin en yüksek kalitede bir evrak elde ediyorsunuz. Kullanımı nihayet derece kolay; Görüntü linkini kopyalamanız, mp3 olarak seçmeniz ve dönüştür butonuna tıklamanız kâfi. YouTube görüntüsü bir saatten uzun değilse, YTMP3, bir görüntüyü mp3’e çevirmenin en kolay yolu.

4️⃣ noTube

noTube, YouTube mp3 indirme için kullanabileceğiniz bir Öbür fiyatsız video dönüştürücü. YouTube dışında birçok görüntü izleme sitesinden indirmeyi destekliyor. Müddet sınırlaması yok. Görüntüyü mp3 haricinde farklı formatlarda da dönüştürebiliyor. YouTube ve öbür tanınan toplumsal medya platformlarındaki görüntüleri ses formatına dönüştürmek istiyorsanız, noTube mükemmel bir araç.

YouTube MP3 indirme programı (Windows ve Mac) ⬇️

En güzel YouTube MP3 indirme programları, tarayıcıyı açmadan ve birkaç görüntüyü birebir anda mp3’e dönüştürmenize müsaade verir. Premium abonesi olmadan parasız YouTube’dan müzik indirmenin yolunu arıyorsanız, listemizdeki Windows PC ve Mac bilgisayarlar için tanınan YouTube müzik indirme programları işinizi göreceksiniz. Kullanımları Yalın ve YouTube mp3 dönüştürme sürecini epeyce süratli yaparlar.

1️⃣ 4K YouTube to MP3

4K YouTube to MP3, 4K Görüntü Downloader programından farklı olarak görüntüden sesi ayırıyor. Görüntüdeki müziği ogg, m4a formatlarında da indirmenize İmkan tanıyor ve Türlü bit suratları ortasından seçim yapabiliyorsunuz. En yüksek bit suratında indirme süreci süratli ve zahmetsiz. Birtakım YouTube mp3 çevirme programlarının tersine hiçbir ek yazılım paketi olmadan geliyor. Oynatma listelerini de indirmeye müsaade veriyor lakin bunun için premium sürüme yükseltmeniz gerekiyor. Fiyatsız sürüm, günlük kullanım için ülkü.

2️⃣ Free YouTube to MP3 Converter

Free YouTube to MP3 Converter, bir Öbür YouTube görüntüyü mp3 olarak indirme programı. Seçeneklerle uğraşmıyorsunuz, ilginizi çeken müziği Çabucak indirmeye başlalayabilirsiniz. Yalın açılır menüden ses belgesinin formatını ve kalitesini seçin, YouTube linkini yapıştırın ve download butonuna tıklayın. Belgeler Biricik seferde kaydediliyor ve dönüştürülüyor.

3️⃣ ClipGrab

YouTube görüntü MP3 çevirme programı ClipGrab, kolay kullanılabilirliğiyle öne çıkıyor. nihayet derece sade kullanıcı arayüzüne sahip olan program, YouTube mp3 dönüştürme sürecini epeyce kolaylaştırıyor. Panoya YouTube linkini kopyaladığınızda ClipGrab otomatik olarak görüntüyü indirmeye Amade hale getiriyor. Programın ismi de buradan geliyor. MP3 indirme işinde epeyce düzgün bir program.

YouTube müzik indirme uygulamaları 📲

Spotify, Apple Music, YouTube Müzik, müzikleri online ve internetsiz dinlemenize müsaade verir fakat mp3 formatında istiyorsanız, müzik indirme uygulamalarını kullanmanız gerekir. Android ve iOS için YouTube mp3 indirme uygulamaları, sevdiğiniz müzikleri kolaylıkla telefonunuza indirmenizi sağlar. Kimileri YouTube görüntülerini dönüştürmeden direkt mp3 olarak telefonunuza kaydetmenize müsaade verir. İşte en düzgün 6 YouTube müzik indirme uygulaması 👇🏻
 1. VidMate (APK)
 2. Snaptube (APK)
 3. YMusic (APK)
 4. TubeMate (APK)
 5. NewPipe (APK)
 6. YT3 Music Downloader (APK)

YouTube mp3 müzik indirme nasıl yapılır? (Android ve iOS) 📱

 1. Mp3 olarak indirmek istediğiniz görüntüyü YouTube uygulamasında açın.
 2. YouTube to MP3 sitesini açın.
 3. Arama kutucuğuna YouTube linkini yapıştırın.
 4. Mp3 seçili iken, Convert butonuna dokunun.
 5. Telefona mp3 indirmek için Download butonuna dokunun.

YouTube mp3 indirme nasıl yapılır? (PC) 💻

 1. 4K YouTube to MP3 programını bilgisayara indirin.
 2. Ücretsiz sürümü seçin.
 3. YouTube linkini kopyalayın.
 4. Sol üst köşedeki “Paste link” butonuna tıklayın.
 5. Video otomatik olarak MP3’e dönüştürülecek.
 6. Bilgisayara MP3 indirme tamamlandığında bildirim göreceksiniz.

Günümüzde Spotify, Apple Müzik, YouTube Music üzere müzik akış platformlarıyla eski-yeni istenilen albüme, müziğe ulaşmak Fazla kolay. Fakat, internetsiz ve online müzik dinlememize müsaade veren bu uygulamalar fiyatlı ve premium üyelik fiyatları birtakım bireyler için yüksek. YouTube Mp3 dönüştürücü site ve programlar tam da bu noktada devreye giriyor. Fiyatsız YouTube müzik indirme yollarını bu yazıda bulabilirsiniz.

YouTube MP3 Müzik İndirme Oylama: 5/5 (⭐⭐⭐⭐⭐) Yekün Oy: 33185

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir