Yeni Motorola Razr modelinin tasarımı sızdırıldı: İşte görüntüler

Genel Şub 22, 2023 Yorum Yok
Akıllı telefon pazarında Lenovo’nun alt markalarından biri olarak varlık gösteren Motorola, geçtiğimiz Yıl piyasaya sürülen katlanabilir Motorola Razr modeli ile ses getirmeyi başardı. Artık de modelin halefi üzerinde çalışmalara başlayan akıllı telefon devi, Değerli tasarım değişikliklerine imza atabilir. Dün akşam saatlerinde tanınan sızıntı kaynağı kaynağı Evan Blass, Motorola Razr 2023 modelinin render imajlarını paylaştı.

Yeni Motorola Razr modelinin tasarımı aşikâr oldu

Paylaşılan imgelere nazaran Motorola Razr 2023, devasa bir Hariç ekran dizaynıyla Oppo Find N2 Flip ve Galaxy Z Flip 5’e rakip olacak üzere gözüküyor. Bununla Birlikte kapak ekranında iki kameralı bir kuruluma mesken sahipliği yapan telefona, bir adet LED flaş eşlik ediyor. Sızıntı kaynağı, bu ikincil ekran konusunda şimdi spesifik bir Ebat bilgisi paylaşmadı.

Kısa mühlet Evvel sizlere Galaxy Z Flip 5’in 3 inçten daha Aka bir ikincil ekran ile geleceğinden bahsetmiştik. Bu nedenle Motorola Razr 2023’te de benzeri boyutlar ile karşılaşabiliriz. 

Paylaşılan bilgilerin ışığında katlanabilir telefon üreticilerinin dış ekran boyutu konusunda müsabakaya başladıklarını söyleyebiliriz. Görünüşe nazaran yeni jenerasyon dikey katlanabilir aygıtlar, daha fonksiyonel özellikler ile karşımıza çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir