Xiaomi’den LED ekranlı ve yüksek isabet oranına sahip su tabancası

Genel Nis 24, 2023 Yorum Yok

Xiaomi, Eser yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Çinli şirket artık de “yüksek hassasiyetli” su tabancası çıkardı. Mijia Pulse Water Gun olarak isimlendirilen Eser LED ekran ve lityum pil içeriyor. Xiaomi’nin yenilikçi teknolojilerle donatılmış eserlerini sahneye çıkardığı Youpin platformunda sunuldu. Atışlarla senkronize halde yanıp sönen dinamik ışık efektleri ile hayli havalı görünüyor.

Mijia Pulse Water Gun’ın su tabancasından fazla tüfeğe benzediğini söyleyebiliriz. Xiaomi imzası bu aygıtta da kendini açıkça muhakkak ediyor. Çünkü klasik su tabancalarında görmediğimiz Fazla sayıda eşsiz özelliği var. Ateşleme modunu, su tankındaki su ölçüsünü ve kalan şarj düzeyini gösteren bir LED ekrana sahip. Su haznesi 10-15 saniye içinde otomatik olarak doldurulabiliyor. Yalnızca namluyu suya daldırmak ve tetiği öne yanlışsız itmek kâfi.

Xiaomi Mijia Pulse Water Gun özellikleri

Cihaz USB Type-C üzerinden 10W suratında şarj olabilen 1.800 mAh‘lik bir lityum pil kullanıyor. Xiaomi’nin su tabancası 7 ila 9 metre aradan su püskürtme kabiliyetine sahip. Dengeleme ve yüksek süratli fırlatma sistemi sayesinde, klasik bir su tabancasından Fazla daha yüksek bir isabet oranı sağlıyor.

Mijia Pulse Water Gun’da tek, kuvvetli ve seri atış olmak üzere üç su püskürtme modu var. Şu anda yalnızca Çin’de, kitlesel fonlama platformu Youpin aracılığıyla satın alınabiliyor. Fiyat etiketi ise 94 dolar. Bu Cin bir oyuncak için yüksek, fakat teknolojik bir Eser olarak değerlendirilince makul gözükebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir