Xiaomi Pad 6 Ultra ekran altı parmak izi tarayıcısı ve suya dayanıklı kasa ile geliyor

Genel Mar 14, 2023 Yorum Yok

Xiaomi, Nisan ayında yeni eserlerini tanıtma planları yapyor. Aktifliğin en Değerli ögelerinden biri Xiaomi Pad 6 serisi tabletler olacak. Çinli şirketin bu Yıl seriyi amiral gemisi Pad 6 Ultra modeliyle genişleteceğini aslında daha Evvel öğrenmiştik.

Çinli kaynaklar yeni model için neden “Ultra” isminin seçildiğini ortaya koyan kimi Değerli ayrıntılar paylaştı. Aygıtın ekran altı parmak izi tarayıcısına sahip birinci tablet olarak piyasaya sürüleceği bildiriliyor. Ayrıyeten Aka bir AMOLED ekranla karşımıza çıkacak.

Suya güçlü kasa ve yüksek çözünürlüklü anne kamera

Xiaomi Pad 6 Ultra’nın suya dayanıklı bir kasaya sahip olacağı istikametinde bilgiler var. Aygıt böylece tıpkı özelliği taşıması beklenen Samsung Galaxy Tab S9‘un önüne geçmiş olacak. Ayrıyeten apansızın Çok kamerayla donatılacağı ve yüksek çözünürlüklü bir anne sensör içereceği Anlatım ediliyor.

Yukarıda listelenen bütün bu özelliklere bakılırsa tablet epeyce ilgi çekici bir model olacak. Buna bağlı olarak da yüksek bir fiyat etiketi taşıyacağını söyleyebiliriz. Şimdilik bildiklerimiz bu kadar. Daha fazlası için Xiaomi’nin bahar aktifliğini beklememiz gerekecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir