Xiaomi Mix Fold 3 çıkış tarihi sızdırıldı: Yakında geliyor

Genel Mar 03, 2023 Yorum Yok
Kısa mühlet Evvel amiral gemisi Xiaomi 13 ailesini kullanıcılar ile buluşturan Xiaomi, bir sonraki akıllı telefonları Xiaomi 13 Ultra ve Xiaomi Mix Fold 3 için çalışmalara başladı. Bugün Digital Chat Station’dan gelen yeni bilgiler, Xiaomi Mix Fold 3 modelinin lansman tarihine ait birinci ayrıntıları gün yüzüne çıkardı.

Xiamoi Mix Fold 3 yakında geliyor

Hatırlayacak olursak geçtiğimiz ağustos ayında tanıtılan Xiaomi Mix Fold 2, en ince katlanabilir akıllı telefonlardan biri olurken, kullanıcılardan Olumlu yorumlar toplamayı başarmıştı. Artık Digital Chat Station, Xiaomi Mix Fold 3 modelinin selefi ile misal vakitlerde yani 2023’ün ikinci yarısında vitrine çıkacağını söylüyor.

Yakın vakitli sızıntılara nazaran Xiaomi Mix Fold 2, USB 3.2 desteği, 16GB LPDDR5x RAM ve 1TB’a kadar UFS 4.0 depolama ile kullanıcıların karşısında çıkacak. Aygıt hakkında bilinenler sonlu olsa da, katlanabilir telefonun Galaxy Z Fold 5 ve OPPO Find N2 Fold üzere rakiplerini düşünürsek Xiaomi’nin Değerli geliştirmeler ile karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. 

Bilmeyenler için Xiaomi Mix Fold 2, 1914 x 2160 piksel çözünürlüğe ve 120Hz yenileme suratına sahip katlanabilir 8.02 inç AMOLED anne ekran, 1080 x 2520 piksel çözünürlük ve 120 Hz yenileme suratı sunan 6,56 inç AMOLED kapak ekranı ile tanıtıldı. Kaputun altında ise Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci, 12GB RAM ve 1TB’a kadar depolama alanı ile destekleniyor.

Bu noktada Xiaomi Mix Fold 3 kuvvetle mümkün misal ekran boyutları ve Snapdragon 8 Gen 2 platformu ile karşımıza çıkacak. Lakin bunu doğrulamak için bir mühlet daha beklememiz gerektiğini belirtelim. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir