Xiaomi Mi 10 kullanıcılarına müjde: Android 13 güncellemesi hazır

Genel Mar 15, 2023 Yorum Yok
Geçtiğimiz Aralık ayında Android 13 tabanlı MIUI 14 sürümünü duyuran Xiaomi, yeni sürümü eski amiral gemileri ve orta Tertip aygıtlara ulaştırmaya başladı. Kısa mühlet Evvel Xiaomi Mi 10 serisinin güncelleme alacağını doğrulayan Çinli dev, artık güncellemenin Amade olduğunu duyurdu.

Xiaomi Mi 13 serisi için Android 13 güncellemesi hazır

Bugün yapılan açıklamada Xiaomi’nin cep telefonu yazılım departmanı direktörü Zhang Guoquan, Mi 10 serisi için MIUI 14 güncellemesinin neredeyse Amade olduğunu ve önümüzdeki haftadan itibaren Bina testlerinin başlayacağını duyurdu. Bu nedenle, şirketin güncellemeyi Fazla yakında paylaşacağını söyleyebiliriz.

Mi 10 serisi için MIUI 14, üçüncü Aka MIUI güncellemesi olacak. Bu bağlamda Android 10 işletim sistemi ile tanıtılan Mi 10, Mi 10 Pro ve Mi 10 Ultra, Android 13 sürümüne geçiş yapacak. En nihayet MUI güncellemesinin Mi 10 Lite için Android sürümünü yükseltip yükseltmeyeceği ise şimdi bilinmiyor.

Android 13 tabanlı MIUI 14, sistem verimliliğini artıracak yeni Foton Motoru’na ek olarak Fazla sayıda görsel değişiklik ve Özellikle geliyor. Bu bağlamda Mi 10 serisi için Kıymetli pil ve performans iyileştirmelerini beraberinde getireceğini belirtelim. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir