Xiaomi ile ilgili ilginç iddia: WearOS geliyor!

Genel Mar 03, 2023 Yorum Yok
Xiaomi yıllardır taşınabilir aygıtlarında Android işletim sistemi kullanarak bugünlere gelmiş bir firma lakin bahis giyilebilir aygıtlar olduğu Vakit firma Müstakil devinim etmeyi tercih ediyor. WearOS platformunun Tersine Android tabanlı farklı bir Ara Çehre kullanan Xiaomi bu Yıl sürpriz bir adım atabilir.

Xiaomi’den WearOS akıllı saat

Kaynakların yüksek ihtimal olarak değerlendirdiği argümanlara nazaran Xiaomi kurmayları WearOS işletim sistemli bir akıllı saat üzerinde Fikir birliğine vardı. Yıl sonuna hakikat piyasaya çıkacak olan saat WearOS 3.0 üzerinde çalışacak. Bunun haricinde rastgele bir ayrıntı verilmemiş.

Android Aygıt dünyasında bir uygulamayı diğer bir aygıtta kullanmanız mümkün. Yalnızca mağazadan indirip kurmak kâfi. Bununla Bir arada gerek data takip tahlilleri gerekse farklı Amel birlikleri nedeniyle akıllı saat dünyasında bu pek Muhtemel değil. Her markanın kendine has bir işletim sistemi Mevcut denebilir.

Xiaomi, Huawei, Honor, Samsung farklı tahlillerle yola devam ediyor. Google ise uygulama dayanağı, verimlilik üzere avantajlar sunan WearOS işletim sistemini yaygınlaştırmaya çalışıyor. Şimdi Fossil üzere saat markaları kullandığı için Aka yaygınlık elde edemedi. nihayet olarak Samsung ekosisteme iç olarak istikbal ismine Ümit vermişti. Xiaomi üzere bir markanın iştiraki da WearOS ismine Aka çıkar olacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir