Xiaomi dekoratif bir akıllı aydınlatma ürünü duyurdu

Genel Oca 11, 2023 Yorum Yok
Aydınlatma dünyasının en Kıymetli ekosistemi haline gelen Xiaomi Yeelight, CES 2023 fuarını da boş geçmiyor. Yeelight Cube akıllı aydınlatma masanızda beğenilen bir ambiyans oluşturmayı amaçlıyor.

Yeelight Cube nedir?

Yeelight Cube modülerliği ön plana çıkaran bir aydınlatma eseri. mahsul 3 farklı modülden oluşuyor. Spot modülü projeksiyon ile duvara yansıtma yaparken Matrix modülü saat üzere Çeşitli yazma yahut sayıları nokta ekranında gösteriyor. Spot modülü ise standart RGB geçişlerini sağlıyor.

Yeelight Cube eseri farklı hallerde birleştirilebiliyor. Böylelikle en uygun ambiyansı yakalama talihiniz oluyor. Modüllerden dilediğiniz kadarını bir ortaya getirebiliyorsunuz. Aygıt Matter ilişkisini destekleyen birinci eserlerden birisi. Zigbee kablosuz ilişki standardını yöneten konsorsiyumun altında olan Matter, Objelerin İnternet aygıtları ortasında verimli ve gecikmesiz temaslar amaçlıyor. Şimdi fiyat bilgisi var değil.

Yeelight ayrıyeten akıllı bir perde Denetim aygıtı da duyurdu. Perdelerinizi otomatik olarak açabilen bu Aygıt da Matter takviyeli. Yakın devirde Yeelight Pro eserlerine de Matter dayanağının sunulacağı açıklandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir