WhatsApp’ın Windows uygulamasına kişi kartı paylaşma özelliği geliyor

Genel Oca 10, 2023 Yorum Yok
Meta’nın sahibi olduğu iletileşme uygulaması WhatsApp‘ın, sohbetlerde anket oluşturma özelliğini kullanıma sunmasından sonra kullanıcıların Windows masaüstü uygulamasındaki bir sohbette şahıs kartlarını paylaşmasına müsaade verecek yeni bir özelliği test ettiği ortaya çıktı.

WhatsApp, masaüstü uygulamasına yenilikler getirmeye devam ediyor

Windows beta 2.2247.2.0 güncellemesinde görülen bu yeni özellik üzerinde çalışan WhatsApp’ın Windows masaüstü uygulamasına yeni özellikler getirmeye istekli olduğu görünüyor. WABetaInfo tarafından hazırlanan bir rapora göre, Windows masaüstü istemcisini kullanan WhatsApp kullanıcıları, alıcının kolaylıkla adres defterine eklemesine İmkan sağlayan bir şahıs kartını sohbet içinde paylaşabilecek. Rapor ayrıyeten, Paylaş listesindeki yeni Bireyler seçeneğini gösteren özelliğin ekran imgesini de paylaştı.

Raporda paylaşılan üstteki ekran imajına nazaran Windows masaüstü uygulamasına sahip kullanıcılarının kişi kartı paylaşma seçeneğine tıklamaları gerekecek. Önümüzdeki günlerde daha Çok beta test kullanıcısına sunulması beklenen özellik hakkında bilinenler şimdilik bu kadar olsa da özelliğin yakın vakitte kullanıma sunulması epey olası.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir