WhatsApp yeni özelliğini duyurdu: Birkaç hafta sonra gelecek

Genel May 16, 2023 Yorum Yok
Tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp, kullanıcılarına Özel konuşmaları için ek bir Emniyet katmanı sağlamak üzere tasarlanmış yeni özelliğini duyurdu. Bu özellik, bir sohbeti kilitlemenize İmkan tanıyarak o mesaj dizisini gelen kutunuzdan çıkarıyor ve kendi klasörünün içine koyuyor.

“Sohbet Kilidi” nasıl çalışır

Sohbet Kilidi özelliği ile bir sohbeti kilitlediğinizde, uygulama bu sohbetin içeriğini de otomatik olarak bildirimlerde gizleyecek. Birebir yahut Küme sohbetlerini, o sohbetin ismine dokunarak ve kilit seçeneğini seçerek kilitleyebilirsiniz. Kilitli sohbet sekmesini görebilmek için aşağı gerçek kaydırmanız kâfi olacak.

Şirket bir blog yazısında, “Bu özelliğin, telefonlarını Vakit vakit bir aile üyesiyle paylaşmak zorunda kalan şahıslar yahut ekstra Özel bir sohbetin geldiği anda telefonunuzu Öbür birinin tuttuğu anlar için kusursuz olacağını düşünüyoruz” dedi.

Meta, Sohbet Kilidi hakkında kilitleme ve sohbetleriniz için Özel bir parola oluşturma iç olmak üzere daha Çok seçenek eklemeyi planladığını da belirtti. Sohbet Kilidi özelliği, WhatsApp’ın anketler ve paylaşımla ilgili yeni güncellemesinin ardından birkaç hafta sonra kullanıma sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir