WhatsApp Web’e mesaj düzenleme özelliği geldi

Genel May 09, 2023 Yorum Yok
Birkaç gün Evvel WhatsApp Web için beta programı başlatılmıştı. WhatsApp, beta programı ile kullanıcılardan kusur bildirimleri ve Geri bildirimler beklerken yeni özellikleri sunmak istiyor. Beta programında hangi özelliklerin olacağı merak konusuydu, Son muhakkak oldu. WhatsApp, birkaç beta test kullanıcısına bildiri düzenleme özelliğini sundu.

WABetaInfo’nun paylaştığı ekran manzarasına nazaran, bildiriye tıklandığında “mesajı düzenle” seçeneği çıkacak ve bildiri düzenlenebilecek. Natürel ki bunun bir mühleti var. Sohbet ve Küme iletilerini düzenlemek için 15 dakika vakit var. Yani, imla kusurlarını düzeltmek için getirilmiş bir özellik. İletiler birdenbire Çok Defa düzenlenebiliyor. Şu Lahza için yalnızca metin mesajları düzenlenebiliyor.

WhatsApp Web ileti düzenleme adımları

  1. Bir WhatsApp sohbetini açın.
  2. Düzenlemek istediğiniz bildiriye basılı tutun.
  3. Menüden “Düzenle” seçeneğine tıklayın.
  4. İstediğiniz değişiklikleri yapın.
  5. Bitti butonuna tıklayın.

Mesajları düzenleme özelliğinin WhatsApp Web’in resmî beta programında etkin olduğunu lakin hudutlu sayıda kullanıcıya açıldığını hatırlatalım. Elbette ilerleyen haftalarda daha Çok kullanıcıya açılacaktır. Hatta, yakında WhatsApp taşınabilir uygulamasında da kullanılabileceği söyleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir