WhatsApp, Wear OS akıllı saatlere geldi: İşte özellikleri

Genel May 09, 2023 Yorum Yok
WhatsApp Android uygulamasının yeni beta sürümü yayınlandı. Google Pixel, Samsung Galaxy Watch kullanıcıları artık direkt akıllı saatlerinden WhatsApp bildirilerine erişebilecek. WhatsApp Wear OS uygulaması özellikleri neler bakalım.

WhatsApp Wear OS özellikleri

WhatsApp Wear OS uygulaması başlatıldığında Ayarlar ile Birlikte nihayet şahısların bir listesi gösteriliyor. Bir sohbeti açtıktan sonra kaydırma hareketiyle bildiriler görülebiliyor, sesli bildiri kaydedilebiliyor, sistem klavyesini açarak bildiri yanıtlanabiliyor. Küme sohbetlerinde sona kaydırarak sohbetteki bireyler görülebiliyor ve iletisi telefonda açmak için bir kısayol mevcut.

WhatsApp, okunmamış bildirilerin sayısını gösteren dairesel bir komplikasyon sunuyor. Ayrıyeten WhatsApp şahısları ve WhatsApp sesli bildiri kutucukları çıkıyor.

Uygulamayı indirmek için kullanıcıların beta test kullanıcısı olması ve WhatsApp’ı en nihayet beta sürüme güncellemesi gerekiyor. Akıllı saat uygulamasını WhatsApp hesabına bağlarken saate sekiz haneli kod çıkıyor ve bu kodun aygıta girilmesi gerekiyor. Kodu girdikten sonra sohbetler aygıtlar ortasında senkronize ediliyor, WhatsApp’ı akıllı saate kullanıma Amade hale geliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir