WhatsApp, sınırları yükseltti: İşte gelen yenilikler

Genel Şub 16, 2023 Yorum Yok
WhatsApp uygulamasına gelen yeni özellikler birinci Android kullanıcılarına sunuldu. evrak yazısı, daha uzun Küme isimleri ve açıklamaları, 100 adede kadar medya paylaşma ve avatarlar iç olmak üzere birçok yeni özellik şu anda WhatsApp Android sürümde mevcut.

WhatsApp’a gelen yenilikler

WhatsApp’ta artık bir belgeyi paylaşırken yazma eklenebilecek. çok sayıda doküman paylaşanlar için hoş bir özellik. Ayrıyeten artık 2GB büyüklüğünde dosyalar gönderilebiliyor. WhatsApp, ayrıyeten kullanıcıların daha uzun Küme isimleri ve Küme açıklamaları eklemesine İmkan tanıyor. Burada da Hudut 100 karakter.

WhatsApp, yeni güncellemeyle Bir arada birebir anda 100 adede kadar fotoğraf ve görüntü paylaşımına müsaade veriyor. Öncesinde Biricik seferde 30 medyadan fazlası gönderilemiyordu. WhatsApp beta kanalında kullanıma sunulan özellik, kararlı kanal üzerinden süratli bir formda kullanıcılara sunuldu. Birebir anda daha Çok medya evrakı gönderebilme, Özellikle tıpkı anda apansız Çok fotoğraf ve görüntü göndermek zorunda olan fotoğrafçılar için kusursuz bir özellik.

WABetaInfo tarafından tespit edilen bütün bu yeni özellikler, WhatsApp 2.23.3.77 sürümde mevcut. En nihayet güncellemeyi, Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Yüksek kalitede fotoğraf gönderme ve saklanan bildiriler özelliği kararlı sürümde şimdi var değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir