WhatsApp Durum özelliğine önemli yenilikler geldi

Genel Şub 08, 2023 Yorum Yok
WhatsApp irtibat platformunun bir nevi Öykü kısmı diyebileceğimiz durum özelliği bugüne kadar Fazla Çok yenilik görmemişti. WhatsApp bu kısma da el attı ve bu hafta Değerli bir güncelleme yayınladı.

WhatsApp durum özelliği güncellendi

Yapılan açıklamaya göre WhatsApp Durum özelliği, bu hafta yapılan bir güncelleme ile pek Fazla Kıymetli yeniliğe kavuştu. Birinci olarak kullanıcılar 30 saniyeye kadar ses bildirileri kaydederek durum kısmına ekleyebilecekler.

İkinci olarak kullanıcılar durumlarını güncellerken her seferinde kapalılık ayarı da yapabilecekler. Her güncellemede durumun kim tarafından görülebileceği de seçilebilecek. Kullanıcının Daimi kullandığı arkadaşları kaydedilerek sonraki güncellemede tekrar kullanılabilecek. Ayrıyeten durum güncellemelerinde kullanıcının profilinde bir halka belirecek.

Son yenilik ise durum iletilerine 8 farklı emojiden birisi ile reaksiyon verebilmek. Olağanda metin, ses yahut etiket ile karşılık verilebiliyordu. Yine durum bildirilerinde bir link paylaştığınız Vakit ön izlemelerini görmek de Mümkün olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir