Vodafone Herşey Yanımda’da Kasım indirimleri başladı!

Genel Kas 11, 2022 Yorum Yok
Vodafone’un e-ticaret pazaryeri platformu Her Şey Yanımda’da İndirimi Bol Kasım kampanyası başladı. Kasım ayı boyunca indirimler devam edecek.

Kasım ayı boyunca 50 TL ve üzeri bütün alışverişinizde anında 20 TL indirim uygulanıyor. Ayrıyeten Çeşitli eserlerde net yüzde 15 indirim kampanyası mevcut. 11.11’e Özel olarak farklı kategorilerde en Fazla aranan eserlerde bugün hudutlu vadeli sürpriz fiyatlar sunuluyor. Her gün yenilenen “İkincisi 1 TL” kampanyası ile cep telefonu aksesuarlarından, konut gereksinimlerine Çeşitli kategorilerde ikinci eseri 1 TL’ye alma fırsatı sunuyor.

Bu fırsatlara ek olarak Vodafone müşterileri, alışveriş yaptıkça tarife fiyatlarına indirim kazanıyor. Her Şey Yanımda’dan alışveriş yapan Vodafone’lular için 150 TL üzeri bütün alışverişlerin %10’u kadar taşınabilir tarifelere indirim sağlanıyor. Ayrıyeten, birinci alışverişe 15 GB, her alışverişe ise 5 GB İkram ediliyor. Kasım ayına Özel bütün alışverişlerde kargo parasız fırsatı da sunuluyor.

Vodafone Her Şey Yanımda, tıpkı e-ticaret sitelerindeki üzere Çabucak her kategoriden esere mesken sahipliği yapıyor. Cep telefonu, elektronik, giysi, spor, outdoor, süpermarket, konut, hayat, şahsî bakım üzere farklı kategorilerde 3 milyonu aşkın Eser satışta. Yaklaşık olarak 1.000 faal mağaza aktiflik gösteriyor. Vodafone’lu olmayan kullanıcılar da Her Şey Yanımda’yı kullanıp fırsatlardan yararlanabiliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir