Vivo Y78+ ufukta göründü: 44W hızlı şarj ve daha fazlası

Genel Mar 31, 2023 Yorum Yok
Akıllı telefon pazarında bütçe ve amiral gemisi modeller ile isminden çokça bahsettiren Vivo, Eser yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bu bağlamda yakında tanıtılması beklenen Vivo Y78+ modelinin özellikleri de yavaş yavaş netleşmeye başladı. Pekala yeni bütçe modeli beraberinde neler getiriyor? İşte ayrıntılar

Vivo Y78+ özellikleri

TENAA sertifikasyon listeleri, orta segment rekabetine iç olacak Vivo Y78+ modelinin selefi ile misal 5.000mAh pil kapasitesine sahip olacağını doğruladı. Buna ek olarak data tabanında ”V2271A” model numarasıyla görüntülenen telefon, orta sınıfta görmeye alışık olmadığımız 44W’a süratli şarj desteği ile gelecek. 

Bilmeyenler için 2022 yılında vitrine çıkan Vivo Y77, 6,58 inç boyutlarında LCD ekran, 50+2MP kamera, 18W süratli şarj dayanaklı pil ve Mediatek MT6833P Dimensity 810 platformu ile kullanıcılara sunuldu. Bu bağlamda yaklaşan aygıtın Özellikle şarj müddetlerinde Aka bir yükseltme içereceğini söyleyebiliriz.

Ayrıca sertifika listeleri, Y78+ modelinin üçlü kamera nizamı ile geleceğini belirtiyor. Bu sensörlerin ayrıntıları ve aygıtın ekran boyutu, işlemcisi, RAM ve depolama seçenekleriyle ilgili bilgiler ise şimdilik açıklanmadı. Fakat Vivo Y78 Plus’ın sertifikasyon kademesini tamamlandığını düşünürsek, çok yakında vitrine çıkacağını söyleyebiliriz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir