Vivo X90 Plus özellikleri ve çıkış tarihi sızdırıldı

Genel Nis 23, 2023 Yorum Yok
2022’nin sonlarında Vivo tarafından tanıtılan Vivo X90 serisinin önümüzdeki haftalarda global pazar için çıkış yapması bekleniyor. Artık bu bekleyiş sürerken, Vivo X90 serisinin nihayet üyesi Vivo X90S hakkında yeni bilgiler gün yüzüne çıktı. Yaklaşan akıllı telefon, Vivo X90 Plus olarak isimlendirilebilir.

Vivo X90 Plus özellikleri ve çıkış tarihi

Bildirilenlere nazaran Vivo X90 Plus, ”V2141HA” model numarası ile Haziran yahut Temmuz aylarında Çin’de piyasaya sürülecek. X90 serisinin dördüncü üyesi olacak modelin global pazara adım atıp atmayacağı ise şimdi bilinmiyor.

Ayrıca sızıntı kaynağı, Vivo X90 Plus’ın birtakım özelliklerine de açıklık getirdi. Buna nazaran amiral gemisi telefon, kaputun altında MediaTek Dimensty 9000 platformundan Güç alacak. Daha evvelki söylentiler ise Dimensity 9200 Plus’a işaret ediyordu. Lakin bu yonga setinin ailenin Pro modelinde kullanıldığını biliyoruz. Bu nedenle yeni tercihin şaşırtan olmadığını belirtelim.

Ek olarak yeni telefonun, Vivo X90 serisinden alışık olduğumuz 120Hz yenileme suratı, 80W süratli şarj takviyesi ve 12GB RAM ile vitrine çıkacağı söyleniyor. Vivo X90 Plus modelinin 730 dolardan başlayan fiyatlar ile tanıtılması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni akıllı telefon hakkında daha Çok ayrıntı duyabiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir