Vivo X Fold 2 kutu açılış videosu ortaya çıktı

Genel Mar 31, 2023 Yorum Yok
Vivo’nun yakında tanıtacağı katlanan akıllı telefonu Vivo X Fold 2’nin kutu açılımı Çinli bir vlogger tarafından yapıldı. Kutu açılış görüntüsü, Vivo’nun yeni katlanır telefonunu her açıdan gözler önüne seriyor.

İşte karşınızda Vivo X Fold 2

Görüldüğü üzere, Vivo X Fold 2’nin Kırmızı renkli arka paneli çift tonlu bir görünüme sahip. Yuvarlak kamera modülünü, ZEISS markasını ve Vivo logosunu barındıran kısmın deri kaplamaya sahip olduğu, geriye kalan kısmın parlak olduğu göze çarpıyor. Telefonun kamera modülünde üç kamera, bir halka LED flaş bulunuyor. Kapak ekranı, delik çentiğe sahip ve kenarlar kavisli geliyor. Ses düğmesi ve Güç tuşu sağa pozisyonlandırılmış. Üst kenarda hoparlör ve mikrofon bulunurken alt kısımda hoparlör, mikrofon, USB-C portu ve SIM kart yuvası görülüyor.

Vivo X Fold 2, hem ön hem de İç ekranda ultrasonic parmak izi okuyucuya sahip. Telefonun tartısı bilinmese de evvelki modellere kıyasla Fazla daha ince olduğu görülüyor.

Vivo X Fold 2 ne Vakit çıkacak?

Vivo X Fold 2, Nisan ayında Çin’de tanıtılacak. X Fold 2 ile Birlikte dikey olarak katlanabilen telefon Vivo X Flip ile Vivo Pad 2 tablet tanıtılacak. Vivo’nun önümüzdeki hafta Faaliyet tarihini paylaşması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir