Vivo TWS 3 Pro güçlü gürültü engelleme ile geliyor

Genel Oca 08, 2023 Yorum Yok
Yılın en tezli akıllı telefonlarını tanıtan Vivo ayrıyeten kablosuz kulaklık tarafında da hareketli. Vivo TWS 3 Pro tam kablosuz kulaklık, sınıfında daha gelişmiş gürültü engelleme ve ses kalitesi ile geliyor.

Vivo TWS 3 Pro özellikleri ve fiyatı

Vivo TWS 3 Pro kulaklık modeli firmanın 12.2mm 3 katmanlı nano-kompozit şoförlerini barındırıyor. 5Hz-40kHz aralığında frekans üretebilen şoförler aptX Lossless dayanağı ile 1.2Mbps data oranı kullanıyor. Ses bozulma oranı ise yüzde 0.002 THD+N kıymeti ile en düşük düzeyde.

Kulaklık faal gürültü engelleme özelliğini 49dB düzeyine kadar kullanabiliyor. Kullanıcı yanında birisi ile sohbet etmeye başladığında otomatik olarak Tertip düşerek Hariç sesleri almaya başlıyor. Üçlü mikrofon ile her iki kesimden da ses kaydı yapabiliyor ve görüşmeler esnasında arka plan sesleri engelleniyor.

Bluetooth 5.3 ile tıpkı anda iki aygıta bağlanabilirken gecikme mühletleri de 55ms oluyor. Kulağı algılama özelliğine sahip Eser Hariç kısmında da dokunmatik denetimler barındırıyor. Biricik şarj ile 6.8 saat kullanılabilen kulaklık kutusu ile 30 saate kadar uzanabiliyor. Vivo TWS 3 Pro modeli 140$ fiyat etiketine sahip. Bunun yanında 48Db gürültü engelleme ve 10 saate kadar kullanım sunan lakin ses bozulma oranı daha yüksek olan Vivo TWS 3 ise 70$ olarak gelecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir