Uzak mesafe ilişkisi yaşayanlar için “öpüşme” cihazı geliştirildi

Genel Mar 01, 2023 Yorum Yok
Uzak orta ilişkileri, çiftler ortasındaki samimiyet eksikliğinden Dolayı çoklukla başarısızlıkla sonuçlanıyor. Fakat Çin’den bu sorunu çözecek bir icat gelmiş olabilir. Geliştirilen yeni “öpüşme cihazı“, insanların birbirilerine simüle edilmiş öpücükler göndermesini sağlıyor ve bu sorunu çözmeye çalışıyor.

Çin’de öpüşme aygıtı geliştirildi

Çin’deki Changzhou Mekatronik Teknolojisi Uğraş Enstitüsünden bir Küme Talebe tarafından tasarlanan Aygıt öpüşen kişinin dudaklarının basıncını, hareketini ve ısısını simüle eden bir çift silikon dudaktan oluşuyor. Aygıt bu bilgileri kopyalayarak farklı bir pozisyonda olan başka bir aygıta gönderiyor.

Bu bilgi transferi için ise aygıtın telefon uygulamasıyla eşleştirilmesi ve telefon takılması gerekiyor. Aygıt tıpkı vakitte sesleri de taklit edebiliyor. Öte yandan uygulama yalnızca Irak orta ilgileri için yapılmamış. Birebir vakitte rastgele şahısların uygulamaya yüklediği öpücükler de indirilebiliyor ve deneyimlenebiliyor.

Öpüşme aygıtının mucidi olan adam ise eski kız arkadaşıyla yedi Yıl boyunca Irak orta ilgisi yaşadığını sonrasında bu fikrin aklına geldiğini söylüyor. Hatta ağız yoluyla bulaşan hastalığa sahip olanlara da bu aygıtın Yardımcı olabileceği söyleniyor. Kullanıcıların bir kısmı aygıtın ürkütücü ve garip olduğunu söylerken bir kısmı ise satın alabileceklerini belirtiyor. Aygıt Çin’in e-ticaret sitelerinde yaklaşık 80 dolara satılıyor. Bu ortada öpücüğü simüle eden birinci Aygıt bu değil. 2016 yılında Kissinger adında bir Aygıt piyasaya sürülmüştü lakin onda yalnızca düz silikon bir ped vardı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir