OnePlus’ın ilk katlanabilir telefonu doğrulandı: İşte tarihi

Genel Mar 01, 2023 Yorum Yok
Yeni markaların iç olması ile katlanabilir telefon pazarındaki rekabet her geçen gün artıyor. Artık OnePlus, MWC 2023 kapsamında katlanabilir akıllı telefon üreteceği haberlerini doğruladı. Halihazırda fiyat ve performans odaklı modellere imza atan Çinli Müstahsil pazara tezli bir giriş yapabilir. İşte ayrıntılar

OnePlus birinci katlanabilir telefonunu doğruladı

Hatırlayacak olursak yakın vakitli söylentiler şirketin OnePlus V Fold ve V Flip olmak üzere iki yeni katlanabilir telefon üzerinde çalıştığına işaret ediyordu. Yapılan duyuruda söylentileri doğrulayan OnePlus, birinci katlanabilir telefon modelinin 2023’ün ikinci yarısında piyasaya süreceğini resmi olarak duyurdu. Lakin resmi İzah sırf bir akıllı telefonu bahis alıyor. Bu nedenle detayları öğrenmek için bir mühlet daha beklememiz gerekecek.

OnePlus, kendi katlanabilir aygıtını piyasaya sürerek Samsung ve Huawei üzere markalarla rekabete iç olacak. Bilmeyenler için BBK Electronics, OnePlus da iç olmak üzere Oppo ve Vivo’nun çatı şirketi pozisyonunda. Bu nedenle yeni tanıtılacak telefonların, Oppo ve Vivo’dan esintiler taşıması kuvvetle olası.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir