Ubisoft’un yeni oyun aboneliği Xbox konsollara geldi

Genel Nis 23, 2023 Yorum Yok
Ubisoft+ oyun abonelik hizmeti Xbox konsollarına en sonunda geldi. Ubisoft Plus servisiyle oyuncular, Far Cry 6, Assassin’s Creed Valhalla, Immortals Fenyx Rising üzere hit oyunlar iç olmak üzere Ubisoft’un kitaplığının Aka bir kısmına anında erişebiliyor. Şirketin açıklamasına nazaran, hit oyunların yenilerine çıktığı gün erişebilecek.

Ubisoft+ Multi Access neler getiriyor?

Ubisoft, birdenbire Fazla oyun aboneliği sunuyor. Xbox konsol oyuncularına yeni sunulan seçenek; Ubisoft+ Multi Access. Abone olunduktan sonra desteklenen rastgele bir platformdan oyuna geçilebiliyor. Oyuncular, oyundaki ilerlemelerini kaybetmeden Xbox ile PC ortasında geçiş yapabiliyor.

Ubisoft Plus Multi Access, oyunların Temel sürümlerinden fazlasını sunuyor. Oyunların Ultimate, Deluxe, Gold sürümlerinin yanı Dizi DLC ve Türlü oyun içi avantajlara erişim elde ediyorsunuz. Oyun içi satın alımlarda da %10’luk indirim sizi bekliyor. Yeni abonelik hizmeti şu anda Amerika iç 100 ülkede erişilebilir durumda. Ubisoft+ Multi Access abonelik fiyatı; aylık 18 dolar. Oynanabilir oyunların tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir