Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Twitter’ın Cashtags özelliğine 30 yeni kripto para eklendi

Twitter’ın Cashtags özelliğine 30 yeni kripto para eklendi

admin admin -
13 0
Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasıyla birlikte Twitter gündemden düşmüyor. Twitter bu Defa kripto para üniteleri ile ilgili yaptığı bir atak ile gündemde yer geldi. Twitter’da kripto paraların fiyat takibi özelliği olan Cashtags’e Tether (USDT) de iç olmak üzere birinci 50 kripto paradan 30’unun eklendiği tespit edildi. Lakin birinci 20 ortasında yer Meydan BNB, USDC, OKB, STETH, DOT ve TRX listede yer almadı.

Twitter Business, 21 Aralık’ta Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) da kapsayan birçok finansal “$Cashtags” olarak nitelendirilen br özellik getirmişti. Kullanıcılar önünde dolar işaretiyle bir finansal eserin paylaşımını yaptığında, bu etikete tıklayan kullanıcılar ilgili varlığın endeksi ve grafiğine ulaşabiliyor.

Elon Musk idaresinde Twitter’da güncellemeler devam ederken, kripto Nakit dünyasının beklentileri büyük. Bu nedenle Musk ve Twitter tarafından gelen açıklamalar yakından takip ediliyor. Bilhassa kripto tabanlı ödemelerin Twitter’a entegrasyonuna ait beklentiler heyecan yaratıyor. Bununla birlikte kripto paraların eklenme kriterlerine ait bir bilgi bulunmuyor. Twitter’daki fiyat endekslerinin TradingView datalarından alındığı görülüyor lakin Üleş senedi alım-satım platformu Robinhood’a giden bir temas da bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir