Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Twitter şirketler için yeni bir onay programı başlatıyor

Twitter şirketler için yeni bir onay programı başlatıyor

admin admin -
14 0
Satın almadan Evvel belli bir prosedüre bağlı olan Twitter onaylı hesap sisteminin altını üstüne getiren Elon Musk hala bir istikrar kurabilmiş değil. Artık de şirketlere yönelik onaylı hesap sistemi başlıyor.

Twitter onaylı şirketler geliyor

Twitter Blue aboneliğinden Mümkün olduğunca Çok gelir elde etmeyi planlayan Elon Musk, mavi rozet onayını ekleyerek fiyatları arttırmıştı. Herkes rozet almaya başlayınca da resmi tertipler için farklı bir onay süreci başlamıştı. Artık şirketler için de yeni bir program başlıyor.

Blue for Business ismiyle daha Evvel duyurulan abonelik programı Verification for Organizations olarak değiştirildi. Ön taleplerin alındığı programda şirketler ve markalar da Özel bir rozete sahip olacak. Böylelikle daha Çok göz önüne gelebilecekler. Ayrıyeten alakalı bireyi, işletmeyi ve markayı anne hesabına bağlayabilme imkânı da sunuluyor. Bu yapıldığında, bağlı hesapların mavi yahut altın renkli onay işaretinin yanında anne şirketlerinin profil fotoğrafının Ufak bir rozeti belirecek. diğer bir avantaj da kare profil fotoğraflarına yer verilebilmesi.

Twitter şimdi şirketlere yönelik onay programının ne kadar fiyata sunulacağını söylemedi lakin kişisel Blue aboneliğinden daha Çok olması bekleniyor. Böylelikle onaylı hesap programı firmanın Değerli bir gelir kapısı haline gelecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir