TurkNet fiyatları güncellendi! İşte yeni TurkNet paket fiyatları

Genel Oca 20, 2023 Yorum Yok
TurkNet, internet paketi fiyatlarını güncelledi. Şubat ayı prestijiyle TurkNet internet fiyatları yükselecek. Eski abonelere yeni fiyatlardan yüzde 20 indirim yapılacak. Artırımdan etkilenmek istemeyenler için 10 ay indirimli ödeme kampanyası sunuldu.

TurkNet, taahhütsüz ve limitsiz olarak meskende internet hizmeti sunuyor. Dilediğiniz Vakit interneti iptal edebiliyorsunuz. TurkNet’in kendi altyapısı üzerinden hizmet verdiği GigaFiber teknolojisi ile kullanıcılara 1.000 Mbps’ye varan download suratı ve 1.000 Mbps’ye varan upload suratı sunuluyor. 

TurkNet internet fiyatları ne kadar?

  • TurkNet Gigafiber abonelik fiyatı: 229,90 TL
  • TurkNet ADSL, VDSL fiyatı: 249,90 TL

Mevcut abonelere yüzde 20 indirim

Halihazırda aboneliği bulunan TurkNet kullanıcılarına yeni fiyatlar üzerinden yüzde 20 indirim yapılacak. Yeni aboneler ise üstte belirtilen fiyatlardan ödeme yapacak.

10 ay boyunca 199,90 TL kampanyası başladı

TurkNet, fiyat artışının tesirini azaltmak için var kullanıcılarına ayda 199,90 TL’ye TurkNet kullanma imkanı sunuyor. 10 aylık faturanızı ayda 199,90 TL’ye denk istikbal formda kredi kartınızla Biricik Cazibe yahut taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için online süreçler üzerinden sürecinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir