Türkiye yok! Twitter Blue hizmeti 20’den fazla ülkeye geliyor

Genel Mar 03, 2023 Yorum Yok
Twitter’ın fiyatlı planı Twitter Blue artık Avrupa’da 20’den Çok yeni ülkede kullanılabilir hale getirildi. Blue servisi, Twitter’ın gelirlerini artırması için başlatılmıştı. Hizmet sayesinde isteyen herkes mavi tik rozetini alabiliyor ve kimi avantajlardan yararlanabiliyor.

Twitter Blue, 20’den Çok ülkeye geldi 

Twitter Blue artık Hollanda, Polonya, İrlanda, Belçika, İsveç, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Danimarka, Yunanistan, Avusturya, Macaristan, Bulgaristan, Litvanya, Slovakya, Letonya, Slovenya, Estonya, Hırvatistan, Lüksemburg, Malta ve Kıbrıs’ta kullanılabilir oldu fakat Türkiye’nin bu kapsama iç edilmemesi ise epeyce enteresan.

Öte yandan bu genişleme adımıyla Bir arada Twitter Blue, dünya genelinde 35’ten Çok ülkede kullanılabilir hale geliyor. Elon Musk idaresindeki Twitter Blue birinci olarak Aralık ayında, ödeme yapan kullanıcılar için Blue doğrulama işaretiyle Bir arada aylık 8 dolar fiyatla piyasaya sürülmüştü. Twitter daha sonra 60 dakika uzunluğunda görüntüler, 4.000 Ira uzunluğunda tweetler, daha az reklam, aramalarda öncelik, tweet düzenleme üzere özellikleri hizmete eklemişti.

Musk, abonelik planlarının Önemli gelir getireceğine güveniyor olsa da, birinci sonuçlar yürek verici değil. Kestirimlere ve raporlara nazaran, yeni Twitter Blue hizmetinin sadece 300.000 dolayında abonesi var. Bu ortada üstteki ülkeler Blue için, iOS kullanıcıları 11 dolar, web ve Android kullanıcıları ise 8 dolar ödeyecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir