Turkcell’den deprem bölgesine istihdam seferberliği!

Genel Mar 22, 2023 Yorum Yok
Taşınabilir operatörler, zelzele bölgesindeki olağanlaşma çalışmalarına katkı sağlıyor. Turkcell, zelzele bölgesine Özel istihdam seferberliği başlattığını duyurdu. Birinci evrede 1.100 kişiye Amel imkanı sağlanacak.

Turkcell’den yapılan açıklamaya nazaran #TurkcellİstihdamSeferberliği ismindeki proje ile sarsıntıdan etkilenen 11 vilayette yaşayan, zelzeleden sonra Belde değiştiren yahut birinci derece yakınları afetten etkilenen bireylere istihdam önceliği tanınacak.

Başvurular http://kariyerim.turkcell.com.tr/istihdam-seferberligi web sayfası üzerinden yapılacak. Turkcell’in yanı Dizi Turkcell çatısı altındaki Küme şirketlere, Turkcell Küresel Bilgiye ve Atmosware’e alım yapılacak. bütün adaylar, müracaat evresinin akabinde Turkcell Akademi eğitimlerine katılacak ve Müsait konumlar için hazırlanacak. Yazılım, eğitim, şahsî gelişim eğitimleri sağlanacak.

Kimler başvurabilir?

Kahramanmaraş, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve Elazığ’da kendisi ve/veya birinci dereceden yakını (anne, baba ya da kardeş) afetzede olarak bedellendirilen adayların yanı Dizi bu vilayetlerin dışında çalışan yahut eğitim Meydan ve birinci dereden yakını (anne, baba, kardeş) afetzede olan adaylar da istihdam programına başvurabilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir