Türk Telekom’un bulut çözümleri tek platformda: Türk Telekom Bulut

Genel Kas 11, 2022 Yorum Yok

Türk Telekom, data merkezi ve bulut teknolojileri Türk Telekom Bulut ismiyle Biricik çatı altında birleştirdi. Müşteriler, Türk Telekom’un sunduğu bütün bulut hizmetlerine Biricik bir platformdan erişebilecek. Türk Telekom Bulut’a turktelekombulut.com web sitesinden erişilebiliyor.

Sanal sunucu, sanal bilgi merkezi, data depolama, data yedekleme, felaket kurtarma tahlili, sanal Emniyet duvarı, faal savunma sistemi (IPS), sanal yük dengeleyici üzere teknolojilere bu platformdan erişebilirsiniz.

Türk Telekom Bulut’ta sunulan hizmetler, Türkiye’deki data merkezleri üzerinden sağlanıyor. Bu sayede bilgiler Yurt dışına çıkmadan süratli bir formda kullanıcıya iletiliyor. Türk Telekom Bulut’u kullanarak müşterilere daha düzgün bir dijital tecrübe sunabilir ve bilgi güvenliğini basitçe sağlayabilirsiniz. İşletme muhtaçlığına nazaran ölçeklendirilebilir Bina sayesinde maddi tasarruf sağlayabilmek mümkün.

Saatlik hizmet alınabiliyor

Türk Telekom Bulut kullanıcıları, hizmetin yalnızca kullandığı kadarını saatlik faturalama imkanıyla Türk Lirası olarak, kredi kartıyla ya da Türk Telekom faturasına yansıtılacak biçimde ödeyebilecek. Kullanıcılar ayrıyeten, kolay kullanıma sahip Yönetim panellerinden sunucularını rahatça yönetme talihine da sahip olacak. Türk Telekom Bulut müşterileri, dakikalar içinde provizyonlanan sanal altyapı sayesinde Yönetim paneli üzerinden bütün süreçlerini Türk Telekom ofislerine yahut bayilerine gitmeden gerçekleştirebilecekler. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir