Türk Telekom’dan PUBG Mobile’a özel sınırsız internet paketi

Genel Oca 12, 2023 Yorum Yok
Türk Telekom oyunculara yönelik yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Artık de PUBG Mobile’a Özel internet paketleri kullanıma sunuldu.

PUBG Mobile paketleri sayesinde müşterilerin oyunlarda harcadığı veri kullanımları, kendi tarifelerindeki internet kotalarından harcamayacak. Oyun içerisindeki download ve upload tüketimleri PUBG Mobile paketindeki hakkınızdan karşılanacak.

Faturalı ve faturasız kullanıcılar için ikişer farklı seçenek sunuluyor. Faturasız kullanıcılar var tarifesine ek 25 TL’ye haftalık sınırsız PUBG Mobile internet paketi yahut 49 TL’ye aylık sınırsız PUBG Mobile interneti paketi alabiliyor. Paket iptal edilmediği durumda otomatik olarak yenileniyor. Faturasız kullanıcılar ise 25 TL’ye PUBG Mobile’da geçerli 15 GB internete yahut 49 TL’ye aylık 30 GB internete sahip olabiliyor.

Paketten faydalanmak için Türk Telekom taşınabilir uygulamasındaki ek paketler kısmından süreç yapabilirsiniz. Ayrıyeten SMS ile abone olmak isterseniz haftalık paket için HAFTALIK PUBGM yazıp 5555’e, aylık paket için AYLIK PUBGM yazıp 5555’e kısa bildiri gönderebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir