TCL, 98 inç TV satışlarında pazar lideri olduğunu duyurdu

Genel Kas 15, 2022 Yorum Yok
Çin merkezli tüketici elektroniği şirketi TCL Corporation, 2022’nin birinci 3 çeyreğinde dünyanın en Çok 98 inç akıllı TV satan şirketi olduğunu ortaya koyan bir basın bildirisi yayınladı. Firma bu boyuttaki en yeni 4K QLED TV’si (98C735) ile dalı hakimiyeti altına aldığını tez ediyor.

Çinli Müstahsil dünya genelinde kaç adet dev ekranlı TV sattığına dair rastgele bir bilgi paylaşmadı. Fakat bu segmentte dünya lideri olduğundan Fazla emin tabirlerle bahsetti. Yayınlanan rapora nazaran TCL, Ocak-Eylül 2022 periyodunda 98 inç TV satışlarında birinci sırada yer aldı.

En Fazla dört ülkede talep gördü

TCL’nin 98 inç TV’leri en Fazla Avustralya, İtalya, Fransa ve Pakistan’da talep gördü. Basın bülteninde XL Collection serisinden 120 Hz 4K QLED panele sahip TCL 98C735 TV modeline dikkat çekildiğini belirtelim.

TCL idaresi müşterilere minnettarlığını lisana getirerek yüksek satışların şirketin “TV pazarında gelişmeye” devam etmesini sağlayacağını belirtti. 1981 yılında kurulan TCL bugün dünya çapında 160’tan fazla pazarda aktiflik gösteriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir