Tatil veya bayram yolculuğuna çıkacaklara Vivo’dan öneriler

Genel Nis 23, 2023 Yorum Yok
Merakla beklenen ara tatil ile Ramazan Bayramı tatili birleştirildi. Öğrenciler 17 Nisan’dan 23 Nisan’a kadar 9 günlük tatil yapacak. 20-23 Nisan tarihlerinde ise Ramazan Bayramı ve 23 Nisan nedeniyle Amel yerlerinde resmi tatil olacak. Ülkenin Aka kısmı uzun seyahate yahut tatile çıkacak. Türkiye’de akıllı telefon üretimi yapan Vivo, kullanıcıların tatil periyodunda telefonlarından randıman alabilmesi için Türlü teklifler ve ipuçları paylaştı.

Tatil yahut bayram seyahatine çıkacaklara Vivo’dan teklifler:

  • Eğer tatilinizi farklı bir kentte geçirecekseniz yola çıkmadan Evvel haritanızı oluşturun, trafiğin en az olduğu yolları keşfedin, seyahatinizde vakitten kazanın.
  • Molalar keyiflidir. Haritanızda yol üzerindeki keyifli mola noktalarını ve görülmesi gereken yerleri işaretleyin, seyahatinizde keşfetmenin tadını çıkarın.
  • Tatilinizi en hoş lezzetlerle taçlandırın. Telefonunuzdaki uygulamalardan restoran puanlarına bakın, Lokal ve yöresel lezzetleri en hakikat yerlerde tadın.
  • Müziksiz tatil de olmaz. En sevdiğiniz müziklerle listenizi oluşturun, seyahat sırasında tatil ve bayram keyfinize keyif katın.
  • Bayram tatilinizi ister meskende ister farklı yerlerde geçirin, etrafınızda ilginizi çekecek aktiflikleri araştırın ve unutmamak için telefonunuzda takviminize ekleyin.
  • Hava durumunu takip edin. Faal olarak kendini güncelleyen hava durumu uygulaması ile tatilinizde her sürprize karşı hazırlıklı olun.
  • Evde sakin bir tatilde ayakları uzatıp sinema ve sıra seyretmenin keyfi diğer. Akıllı telefonunuza en sevdiğiniz ya da izlemek istediğiniz sinema ve dizileri indirin, kahvenizi alıp keyfini sürün.
  • Anılarınızı depolayın ve saklayın. Tatilinizi ve bayram ziyaretlerinizi telefonunuzun size sunduğu eğlenceli tarzlar ve farklı modlarla çekeceğiniz birbirinden hoş fotoğraflarla unutulmaz hale getirin.
  • Bayramın tadı sevdiklerinizle çıkar. Aile büyüklerinizi ve sevdiklerinizi aramayı unutmayın. Uzaklardaki yakınlarınızla imajlı bayram kutlamaları yapın. Uzun ve hoş sohbetler için nerede olursanız olun telefonunuzun pil ömrünün uzun olduğundan ve araç uyumlu şarj aletinizin yanınızda olduğundan emin olun.
  • İster Belde dışına ister bayram ziyaretleri için yola çıkın, sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için seyir halindeyken yalnızca yola odaklanın. Mümkün olduğunca cep telefonu ile konuşmayın ve oynamayın, yalnızca Gerekli hallerde kulaklık ya da aracın Bluetooth sistemi üzerinden görüşme gerçekleştirin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir