ITOPYA.COM’da Şeker Tadında Bayram Fırsatları 19 Nisan 18:00’da başlıyor!

Anakart Driverları, Donanım Nis 23, 2023 Yorum Yok

ITOPYA.COM’da şeker tadında EFFFSANE BAYRAM kampanyası bu Yıl da Ramazan Bayramı’ndan  Çabucak Evvel başlıyor. 19 Nisan’da başlayacak olan kampanya da bilgisayarlardan notebook  modellerine, işlemcilerden monitörlere kadar birçok gaming eserde muhteşem fırsatlar bizleri  bekliyor. ITOPYA.COM’un bayram Özel indirimlerinde birçok kategoride, alanında önde gelen  markaların birbirinde kaliteli eserlerinde kaçırılmayacak fırsatlar bulabilirsiniz!

EFFFSANE BAYRAM Kampanyası Ne Vakit Başlıyor? 

EFFFSANE BAYRAM fırsatları 19 Nisan akşamı saatler 18:00’ı gösterirken başlayacak ve 30 Nisan  tarihine kadar şahane fırsatlar sunmaya devam edecek. 

Hangi Eserlerde DEV İNDİRİMLER Olacak? 

Kampanya içerisinde bir oyuncunun, yayıncının ya da teknoloji tutkununun muhtaçlığı olabilecek tüm  kategorilerdeki eserlerde indirim olacak. Lakin indirimler tabi ki seçili eserleri kapsayacak ve stok  adetleri ile hudutlu olacak. Bu nedenle fırsatlardan yararlanmak için süratli olmanızı, alışveriş listenizi  oluşturmanızı öneririz. Ayrıyeten kampanya ile Birlikte başlayacak ve 30 Nisan’a kadar devam edecek  olan 500 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ve peşin fiyatına +taksit kampanyası da devam  edecek. Böylelikle gereksinimlerinizi hem kampanya fırsatları hem de kargo parasız ve peşin fiyatına taksit  imkanları ile tamamlayabilirsiniz. 

Mağazalarda İndirimler Olacak mı? 

ITOPYA.COM’un bayram kampanyası, yalnızca web sitesinde değil, mağazalarda da geçerli olacak. Kampanya eserlerini online olarak satın almanın yanı sıra, mağazalarda indirimli eserleri görüp  deneyerek satın alma imkanı da olacak. İstanbul Acıbadem, Airport AVM, Beylikdüzü ve Ankara  

Söğütözü şubeleriyle hizmet veren ITOPYA.COM’un, EFFFSANE BAYRAM kampanyası 4 şubesinde de  teknoloji tutkunlarının gözdesi olacak.  

Kampanyayı Nasıl Takip Edebilirim? 

Harika fırsatlara sahip olmak için Çabuk et ve birbirinden Özel indirimleri tükenmeden yakala! Kampanyayı aşağıdaki ilişkiden takip edebilirsiniz: 

https://www.itopya.com/efffsane-bayram-firsatlari_s101

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir