Starlink’in Türkiye’ye gelmesini bekleyenlere müjde: Depozito ücretinde büyük indirim!

Genel Mar 09, 2023 Yorum Yok
Elon Musk’ın uydudan internet sağlayan Starlink servisinin depozito fiyatında Önemli indirime gidildi. Türkiye iç olmak üzere pek Fazla ülkede depozito fiyatı 99 dolardan 9 dolara düştü.

Starlink depozito fiyatı ne işe yarıyor?

Starlink’in şimdi etkin olmadığı ülkelerde kullanıcılar depozito fiyatını ödeyerek yerini şimdiden ayırtabiliyor. Depozito fiyatını ödeyen kullanıcılar, Starlink faal olduktan sonra öncelikli erişim hakkı elde ediyor. Starlink, 2024 yılında Türkiye’de kullanıma sunulacak. 9 dolarlık depozito fiyatını ödeyerek öncelikli erişim fırsatı elde edebilirsiniz.

Starlink’i kullanabilmek için depozito fiyatını ödemek yetmiyor. Uyduya bağlanabilmeniz için anten misyonu gören Starlink yer istasyonunu satın almanız gerekiyor. Bu istasyonlar için bir sefere mahsus olarak 600 dolarlık bir ödeme yapmanız gerekiyor. Sonrasında aylık Starlink abonelik fiyatını ödeyerek Starlink hizmetinden taahhütsüz ve limitsiz olarak yararlanabilirsiniz. Starlink, ABD’de aylık 110 dolar olarak fiyatlandırılıyor.

Starlink, Türkiye’deki kullanıcılara hizmet sunmak için teşebbüslerini başlattı. Starlink’in web sayfasındaki bilgilendirmeye nazaran 2024 yılında Türkiye’de hizmet verilmesi planlanıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir