Spotify yenileniyor: Şimdiye kadarki en büyük değişim

Genel Mar 09, 2023 Yorum Yok
Spotify uygulaması, Aka revizyona giriyor. Spotify, taşınabilir uygulamasının anne sayfa kısmı için daha görsel, dinamik görünüme sahip yeni bir tasarım sunmaya hazırlanıyor. Yeni arayüz, hayranlarla sanatkarları birbirilerine daha yakın hale getirecek.

Spotify, yenileniyor

Yenilenen Spotify, anne sayfaya müzik, podcast ve sesli kitapların ön izlemesini getiriyor. Kullanıcıların şahsileştirilmiş çalma listeleri, albümleri, podcast kısımları ve sesli kitapların görsel ve sesli ön izlemelerini keşfetmek için akışa dokunmaları kâfi olacak. tekrar dokunarak kaydedilebilecek, paylaşılabilecek yahut sanatçı ya da yayıncının sayfasına süratlice gidilebilecek.

Arama kısmından de keşfedilecek yeni yayınlar olacak. Kullanıcılar, üst yahut aşağı kaydırarak sevdikleri çeşitlerden modüllerin kısa görüntülerini görüntüleyebilecek. Şarkıyı çalma listesine ekleme, sanatçıyı takip etme, paylaşma, hepsi Biricik bir yerden kolaylıkla olabilecek. Akıştaki hashtagler, dinleyicilerin yeni favorilerini daha kolay keşfetmelerini sağlayabilecek. Haftalık keşif, Müzik radarı, New Music Friday, RapCavia üzere çalma listelerinden modüller süratlice geçilebilecek.

Kullanıcılar, yeni dizaynda içerikleri ön izledikten sonra Biricik dokunuşla aygıtlarına kaydedebilecek, indirebilecek yahut paylaşabilecek. Bir şarkıyı, albümü, çalma listesini yahut podcast kısmını baştan dinlemek için çalma butonuna basmak kâfi olacak. Podcastler için kalınan yerden dinlemeye devam etme seçeneği olacak. Bir teklife dokunulduğunda, çalma listesi, albüm yahut Biricik modül sayfası açılacak.

Ücretsiz abonelere de sunulacak

Spotify, yeni kullanıcı arayüzünün ne Vakit açılacağını söylemedi lakin iOS ve Android için hem fiyatsız hem de premium abonelere sunulmaya başlandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir