Sony’nin yeni reklamında merakla beklenen Uncharted 5 ortaya çıkmış olabilir

Genel Oca 30, 2023 Yorum Yok
Sony tarafından kısa bir mühlet Evvel paylaşılan Live from PS5 görüntüsü nihayet dakika haberleri usulünde eğlenceli bir PlayStation 5 reklamı olarak karşımıza çıktı. Tanıtım görüntüsünde God of War, Horizon, Gran Turismo ve daha fazlası iç olmak üzere Çeşitli PlayStation oyunlarından sahnelerin canlandırıldığı görülüyor. Lakin görüntünün içinde rastgele bir oyuna ilişkin olmayan gizemli sahneler Uncharted 5’i işaret ediyor olabilir.

Uncharted 5, PS5 reklamında görünmüş olabilir

Videoda bir mağaradan yanan bir meşale ile yürüyen genç bir bayan görülüyor. Bu bayanı tıpkı vakitte eski, tozlu bir yapıta üflerken de görüyoruz. Hasebiyle bu referanslar akıllara Uncharted 5’i getiriyor.

Sony ise reklamı tanıtan bir blog yazısında “Bu yeni reklam, canlı bir haber kanalı üslubunda PS5 cihanında gerçekleşen fevkalâde tecrübelerin genişliğine işaret ediyor. bütün oyun referanslarını tespit edip edemeyeceğinize bakın.” ifadelerini kullandı.

 

Öte yandan Uncharted 4 (spoiler uyarısı), Nathan Drake ve Elena Fisher’ın genç kızı Cassie’nin geçmiş maceralarından kalıntılar keşfetmesiyle ve Drake’in ona bunlardan bahsetmeye karar vermesiyle sonlanıyordu. Bu nedenle kimileri, bir sonraki Uncharted oyununda Cassie’nin anne Ira olabileceğine ve ailesinin kaldığı yerden devam edebileceğine inanıyor.

Naughty Dog’a katıldığını açıklayan Christina-Marie Drake McBrearty, “yalnızca yeni oyunlar için değil, Uncharted’ın mirası için de geleceğin gruplarını kurmanın” Özel olduğunu açıklamıştı. Geçen yılın sonlarında yayınlanan Amel listesi, Sony’deki yeni bir dahili geliştirme grubunun Naughty Dog ile “sevilen seriye” dayalı bir oyun geliştirdiğini de göstermişti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir