Sony yeni oyuncu televizyonunu duyurdu

Genel May 02, 2023 Yorum Yok
Bir müddettir PlayStation markasının yanına Inzone oyuncu ekipmanlarını da ekleyen Sony, televizyon tarafında da hareketli. Sony Gaming TV X90L oyuncu televizyonu oturma odanıza dev bir Deneme entegre ediyor.

Sony Gaming TV X90L özellikleri ve fiyatı

Sony Gaming TV X90L oyuncu televizyonu anlaşılacağı üzere PS kullanıcıları odağında hazırlandı. PlayStation 5 konsolu televizyona takıldığında otomatik olarak algılıyor ve oyunlara Özel optimizasyonları devreye alıyor.

4K ekranda değişken tazeleme suratı 120Hz düzeyine kadar çıkıyor. Hareketli bulanıklığın azaltılması, Siyah istikrar ayarlaması, değişken odak modları, nişangâh üzere özellikleri olan televizyonda HDR otomatik olarak içeriği algılayarak manzara modlarını buna nazaran ayarlıyor.

Diğer konsollar takıldığında ise Tekrar makul oranda optimizasyonlar kullanılabiliyor. İki adet HDMI 2.1 girişi sayesinde farklı konsollar kullanılabiliyor. Sony Gaming TV X90L modelinin 55 inçlik versiyonu 1085$ iken 65 inçlik versiyon 1300$, 75 inçlik versiyonu 1881$ ve 98 inçlik versiyon da 5787$ olarak Çin’de satışa sunulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir